Rothschild Para İmparatorluğu Derin Yahudi Devleti-George Armstrong

Rothschild Ailesi Hakkında Yazılmış, Rothschild Ailesi Kimdir, Rothschild Ailesi Nasıl Bu Kadar Zengin Oldu, Rothschild Ailesinin Amaçları Nedir, Rothschild Ailesi ve Siyonizm, Rothschild Ailesi Siyonizme Nasıl Hizmet Ediyor ve Rothschild Ailesi Hakkında Daha Birçok Bilginin Yer Aldığı Bir Eser.

Finans piyasasının ünlü Siyonist ailelerinden Rothschild ailesi hakkında yazılmış olan bu kitap yazıldığı dönem itibari ile Rothschild ailesi hakkında, ailenin planları hakkında okurlara geniş bilgiler sunuyor.

Rothschild ailesi servetini nasıl elde ettiğini, Rothschild ailesinin kökenini, Rothschild ailesinin ülkeler üzerinde etkisini, Yahudi kökenli film yıldızlarının Siyonizm’e nasıl hizmet ettiğini, medya ile Siyonizm’in ilişkisini, Siyonizm’in hangi araçları kullandığını, Rothschild ailesinin Siyonizm ile ilgili bağlarını Amerikalı yazar George Armstrong anlatıyor.

George Armstrong’un Rothschild Para İmparatorluğu Derin Yahudi Devleti kitabını okurken Siyonizm hakkında birçok bilinmeyen bilgileri okuyabilirsiniz. Kitabın 1940 yılında yazıldığı göz önüne alındığında yazarın ilerleyen zamanda ne kadar haklı çıktığını gözler önüne seriyor. Amerikalı yazar George Armstrong, 1940 yılında kaleme aldığı Rothschild Para İmparatorluğu Derin Yahudi Devleti kitabı ile Siyonizm’e hizmet eden ailelerden Rothschild ailesine karşı dünyayı bir nevi uyarıyor.

George Armstrong’un Rothschild Para İmparatorluğu Derin Yahudi Devleti kitabı ülkemizde Destek Yayınları etiketi ile çıktı.

Destek Yayınları tarafından yayımlanan George Armstrong’un Rothschild Para İmparatorluğu Derin Yahudi Devleti kitabının Türkçe çevirisini Dr. Mert Akcanbaş yapmıştır.

Dr. Mert Akcanbaş tarafından Türkçe çevirisi yapılan George Armstrong’un Rothschild Para İmparatorluğu Derin Yahudi Devleti kitabı 168 sayfadan oluşmaktadır.

George Armstrong’un Rothschild Para İmparatorluğu Derin Yahudi Devleti kitabından alıntılar:

Finans piyasaSında ismi çok iyi bilinen ancak hakkında bilgi kısıtlı olan Rothschild ailesi hakkında çevirecek kitapları araştırırken, bu kitapların genelde Yahudi taraftarı ve karşıtı kişiler tarafından yazıldığını gördüm. Elinizdeki bu kitabı da ilk okuduğumda taraflı bir yaklaşım buldum ancak kitabın 1940 yılında, henüz ABD 2. Dünya Savaşı’na girmeden yazılmış olduğu halde, o tarihten şimdiye kadar olan olayları netlikle tahmin etmesi, bir yerde kitabın sağlaması görevini yerine getirdi.

Amerikan Başkanı Andrew Jackson’ın amansız bir mücadele verdiği Rothschild ailesi Başkan’a ‘’Bu aileyi Amerika’dan kovarsam, öldüğümde mezar taşıma ‘bankayı bitirdi’ diye yazın!’’ dedirtmiş ve gerçekten de belli bir süre Rothschildları Amerika’dan uzaklaştıran Başkan, öldüğünde mezar taşına vasiyeti üzerine istediği sözler yazılmıştır.

1800’lü yıllardan itibaren aile başta Bank of England olmak üzere Fransız Merkez Bankası ve Amerikan Federal Rezerv Bankalarını ele geçirmiştir ve halen sahibidir. Aile ayrıca Vatikan Papalık Servetinin de yönetimine sahiptir. Hitler ile 2. Dünya Savaşı’nda büyük darbe alan Rothschildlar Amerika’yı savaşa sokarak dünya üzerindeki güçlerini tekrar sağlama almışlardır.

Rothschild finans imparatorluğunun kurucusu Mayer Amschel Rothschild 1812’deki ölümünde mal varlığını Yahudi Irkının yükselişi ve ‘’Dünya Yahudi imparatorluğunun kuruluşu için’’ bir vakfa devretmiştir.

Yahudi Protokolleri acımasız ve insanlık dışı olmakla beraber tüm Yahudilerin kabul ettiği Talmud’dan daha beter değillerdir. Gerçekten de protokollerin ruhu ve felsefesi Talmud’a çok benzerdir. Talmud ve protokoller Yahudi ırkını üstünlüğü ve seçilmiş halk oldukları üzerine kuruludurlar. Bu belgelerin ikisi de Yahudilerce ‘’goyim’’ diye adlandırılan Hıristiyanları küçümseyen ve onlardan nefret eden duyguları temsil ederler. Gerek Talmud gerekse protokoller küçük görülen goyimin sömürülmesi ve köleleştirilmesini savunur.

Talmud Yahudilerin şeriatı ve kutsal kitabıdır. Talmud Yahudilerin dini önderleri ve hahamlarınca tanımlanan ve açıklanan medeni kanun ve din kitabıdır.

Illuminati örgütünün 1789 Fransız Devrimi’nde büyük rol oynadığı, Yahudi sermayesi sayesinde organize ve finanse edildiği de yazarların söylediği gibi doğrudur. Bu devrim sayesinde Rothschild para imparatorluğu büyük zenginlik sağlamıştır.

Mayer Amschel Rothschild, Yahudilerin İlk Kralı

Mayer Amschel ayrıca Yahudilerin Tanrı tarafından seçimli ve dünyayı yönetmek üzere görevlendirilmiş insanlar olduğuna da inanmaktadır.

‘’Altın her zaman dayanılmaz bir güçtür ve böyle olmaya devam edecektir. Altın ona sahip olanlar için çok yararlı bir araçken ona sahip olmayanlar için ise kıskançlık nedenidir.’’ Hahambaşı Reichhorn Cenazesindeki söylevden alıntı

Başlangıçtan beri gizliliğe aşırı önem veren ailenin kuralları uyarınca İngiliz Merkez Bankası da sermayedarlarının isimlerini açıklamaktan imtina etmektedir.

Gerçekten de Hıristiyan ülkelerdeki tüm medya kurumları Yahudilerinin elindedir.

Yirmi beş Rus devrimi lideri arasında Yahudi olmayan tek kişi Lenin’dir ancak onun da annesi ve karısı Yahudi’dir.

3.13/5 (24)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.