Resimli Kitap Sözleri

Facebook Kitap Sözleri, Güzel Sözler, Kitap Oku, E Kitap, Kitap Pdf, Aşk Kitapları Oku, Güzel Aşk Kitapları, Aşk Romanları, Aşk Kitapları Sözleri, Güzel Kitap Sözleri, Aşk Kitap Sözleri, Etkileyici Kitap Sözleri, Kitap Cümleleri, Kısa Kitap Sözleri, Anlamlı Kitap Sözleri, İz Bırakan Kitap Cümleleri, Güzel Kitap Sözleri Aşk, Güzel Sözler, Facebook Güzel Kitap Sözleri, En Güzel Kitap Sözleri, Güzel Kitap İsimleri, Güzel Kitaplar ve Daha Nice Güzel Sözleri ve Kitap Alıntılarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Bazılarımız çok nadir kitap okuruz, bazılarımız ise en son hangi kitabı okuduğumuz bile hatırlayamayız, bazılarımız ise birer kitap kurduyuz. Özellikle Türkiye kitap okuma oranı çok düşük bundan dolayı çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını erken yaşlarda kazandırmalıyız.

Kitap okurken kitaptaki karakterleri adeta benimseriz. Kitabın karakterleri değil de sanki biz yaşarız olayı. Yeri gelir güleriz, yeri gelir üzülürüz. Bazen hiç bitmesini istemeyiz kitabın. Bitince buruk bir sevinç olur bazı kitapları okuduğumuzda.

Kitapta geçen güzel sözleri unutmamak için not alırız bazen. Bazı kitapların sözleri o kadar bizi etkiler ki kitabın ismini duyduğumuzda, kitapta geçen o söz gelir aklımıza. En güzel sözler yer alır, altını çizeriz bazen bir kitap alıntısının, kitap sözünün ve tekrar tekrar okur ve okumaktan bıkmayız neredeyse.

Sizler için sitemizde yayınlanan bazı kitaplarda geçen en güzel sözleri paylaşıyoruz. En etkileyici, en özlü resimli kitap alıntıları, resimli kitap sözleri:

Gerçekler acıdır; acıtır, incitir… Dönüş-Ayşe Kulin

Bazı çocuklar annelerinin karnında büyür bazıları yüreğinde… Anne Kalbi-Lisa Scottoline

Eyvallah Hikmet Anil oztekin

Sevmek eyvah demekten değil, Eyvallah demekten geçer. EyvallahHikmet Anıl Öztekin

Korkma Kalbim Ahmet Batman

Seni en güzel ben severim. Hem de bu korkak kalbime rağmen. Korkma KalbimAhmet Batman

Eyvallah kitap sozleri Hikmet Anil oztekin

Allah helal sevdalar nasip etsin haram hevesler değil. EyvallahHikmet Anıl Öztekin

4.17/5 (197)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.