Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yılları-Haruki Murakami

Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yılları Kitabının Yazarı Kimdir, Tsukuru Tazaki’nin Hikayesi, Tsukuru Tazaki’nin Hayatı, Haruki Murakami’nin Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yılları Romanını Oku, Tsukuru Tazaki’nin Kitabı, Haruki Murakami’nin Romanları, Haruki Murakami’nin Kitapları, Haruki Murakami’nin Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yıllar Kitabından Sözler, Haruki Murakami’nin Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yıllar Kitabının Konusu Nedir, Haruki Murakami’nin Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yıllar Kitabının Özeti.

Haruki Murakami’nin Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yılları Kitabının Konusu; Tsukuru Tazaki kendi halinde yaşayan, bundan dolayı kendisini renksiz olarak adlandıran fakat içinde derin acılar besleyen biridir. Bundan dolayı Tsukuru Tazaki, kaderin gizemini çözmeye karar verir ve bunun içinde insanları gözlemlemeye başlar. Sonunda aradığını bulur ve kader ile hayat arasındaki uyumu bulmayı başarır.

Japon yazar Haruki Murakami’nin Tsukuru Tazaki’nin hikâyesini anlattığı Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yılları adlı kitabından alıntılar:

Kaderimde tek başına kalmak vardır belki de.

Haruki Murakami’den kaderinin gizemini çözmek, içindeki iflah olmaz yaranın kaynağına inmek için büyük bir yolculuğa çıkan bir kahramanın romanı. Kendini “renksiz” bilen Tsukuru Tazaki’nin hikâyesi.Renksiz Tsukuru Tazakinin Hac Yillari Haruki Murakami

İşte o an, Tsukuru nihayet her şeyi kabullenmeyi başarabildi. İnsanların yürekleri arasındaki bağ yalnızca uyum üzerinden oluşmuyordu. Aksine, bir yaradan diğerine daha derin bağlar oluşuyordu. Acı acıyla, kırılganlık kırılganlıkla yürekleri birbirine bağlıyordu. Elemli çığlıklar olmadan suskunluk, kan toprağa akmadan affediş, insanın içini lime lime eden kayıplardan geçmeden kabulleniş mümkün değildi. İşte bu, gerçek uyumun kökünde var olan şeydi.

4.12/5 (42)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.