Psikopat 3-Mihri Mavi

Psikopat Serisinin 3. Kitabı Psikopat 3 Çıktı.

Wattpad‘in en çok okunan Türk yazarlarından Mihri Mavi’nin kaleme aldığı Wattpad‘in çok okunan seri kitaplarından Psikopat serisinin üçüncü kitabı Psikopat 3 kitapseverlerle buluştu.

Wattpad okurların merakla beklediği Mihri Mavi’nin Psikopat 3 hikayesi kitap olarak yayımlandı.

Mihri Mavi’nin Psikopat 3 kitabı 2017 yılının Mart ayında kitapseverlerin karşısına çıktı.

Mihri Mavi’nin Psikopat 3 kitabı Martı Yayınları etiketi ile yayımlandı. Martı Yayınları tarafından yayımlanan Mihri Mavi’nin Psikopat 3 kitabının sayfa sayısı 496 sayfadır.

Mihri Mavi’nin Psikopat 3 kitabından alıntılar:

Sen olmazsan yaşayamam, Sen olmazsan ben de olmam…

Buket yaşadığı zor günlerin ardından her şeyden uzaklaşmayı düşünerek tatil için Antalya’ya gider. Ancak hayat ona yeni oyunlar oynayacak, aslında hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir.

Onur’un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır’dan yardım ister.

Bu yanlış bir karardır! Bahadır’ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için çok geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Kağan öfkesine yenik düşerek Buket’i kaybetmekle karşı karşıya kalır. İçten içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket’in ardından Antalya’ya gider. Fakat büyük bir sorunla karşılaşır. Ama Kağan’ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket’i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır.

Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin ezeli düşmanları. Ankara’dan kilometrelerce uzakta, aşklarına yeniden şans verdiklerinde, Emre’nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Ancak bu defa hiç beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır.

Bir tarafta parçalanan hayatlar, diğer tarafta umut arayan çaresiz aşklar… ve akıllarda şu soru: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?

3.67/5 (70)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.