Psikopat 2-Mihri Mavi

Wattpad‘in Ünlü Hikayelerinden Psikopat Serisinin İlk Kitabı Psikopat 1‘den Sonra Psikopat 2’de Kitap Oldu.

Wattpad‘ın çok okunan, sevilen yazarlarından Mihri Mavi’nin Psikopat Serisi kitabının birincisi Psikopat 1 kitabından sonra Psikopat 1 kitabının devamı olan Psikopat 2 kitabı raflarda yerini aldı.

Mihri Mavi’nin Psikopat 1 gibi Psikopat 2 kitabı da Martı Yayınları etiketi ile çıktı.

Martı Yayınları tarafından 2016 yılının Mart ayında çıkan Psikopat 2 romanının sayfa sayısı 384’dür.

Çok güzel ve bir o kadar da uzak bana…

Aşk, ihanet ve suçluluk… Buket bir taraftan Kağan’a kendisini affettirmeye çalışırken, diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan’ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez.

Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı… Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket’i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsa da, bir gölge misali Buket’i takip etmekten vazgeçmez.

Öte yandan Kağan’ın abisi Onur’un Buket’ten istedikleri her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar. Buket, acımasızlığıyla bilinen Bahadır’la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayatındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir.

Bunca imkânsızlığa rağmen aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk, Kağan ile Buket’i tekrar bir araya getirecek mi? Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?

Mihri Mavi’nin Psikopat 2 kitabından alıntılar:

Elini kaldırıp avucunu yanağına koydu. ”En çok neyini özledim, biliyor musun?” diye sorarken başparmağıyla dudağımın kenarını şefkatle okşadı. ”Gülümsediğinde burada beni büyüleyen bir gamze oluşuyor, işte, en çok bunu görmeyi özledim. Özellikle de gülüşüne sebep olmayı, seni mutlu etmeyi özledim,” diye eğildi ve gamzemi usulca öptü.Psikopat 2 Mihri Mavi

Öyle derisin ki bende ne kadar çabalasam da unutamıyorum seni, diye karşılık verdi büyük bir özlemle.

Gözlerimi kısarak Bahadır’a odaklandım ve üzerinden küstahlık akan yürüyüşünü takip ettim. Attığı her adımda öyle güçlü ve umursamaz bir hali vardı ki bu onu hem korkunç hem de karşı koyulamaz derecede çekici gösteriyordu. Sanırım bundan daha ölümcül bir birleşim olamazdı.

4.25/5 (142)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.