Postacı Pat Bir Yıldız Doğuyor Replikleri

Postacı Pat Bir Yıldız Doğuyor Animasyon Filminden Replikler, Postacı Pat Bir Yıldız Doğuyor Animasyon Filmindeki Şarkı, Postacı Pat Bir Yıldız Doğuyor Filminden Seslendirme Yapanlar, Postacı Pat Bir Yıldız Doğuyor Animasyon Filminden Sözler.

Postacı Pat Clifton çevresi tarafından sevilen, iyi niyetli bir postacıdır. Pat Clifton yıllarını İngiltere’nin kuzeyindeki Greendale kasabasında mektup dağıtarak geçirmiştir. Postacı Pat’in tek hayali eşi Sara’yı geç kalmış bir balayı tatili için İtalya’ya götürmektir. Bunun tek yolu departman müdüründen alacağı bonus ödemeleridir. Fakat bölüm müdürü değişip yerine yeni biri atanınca ilk iş olarak bonuslar kaldırılır. Gerçeği öğrenen Pat eve döndüğünde eşine balayının iptal olduğunu açıklamaya çalışırken bir televizyon programına denk gelirler. Bir yetenek yarışması olan bu şov, kazanana ödül olarak İtalya tatili vaad etmektedir. Postacı Pat böylesine sıra dışı bir tesadüfü değerlendirmeye karar verir ve yarışmaya başvurmak için kolları sıvar.

Seslendirenler; Jim Broadbent, Jane Carr, Robin Atkin Downes, Susan Duerden, Greg Ellis, Rupert Grint, Dan Hildebrand, Stephen Mangan, Parminder Nagra, T.J. Ramini, Enn Reitel, Darren Richardson, Julian Stone, Sandra Teles ve Ronan Keating’dir.

Postacı Pat karakterini Stephen Mangan canlandırmaktadır. Postacı Pat’in şarkı söylediği sahnelerde ise dünyaca ünlü İrlandalı şarkıcı Ronan Keating seslendirmektedir.

”Postacı Pat: Bir Yıldız Doğuyor” filminin karakterleri; Postacı Pat, CEO, Bayan Goggins, Simon Cowbell, Sara Clifton, Jimmy, Josh, Ted Glenn, Nisha Bains, Ben Taylor, PC Selby-Reverend Timms, Alf, Various, Julian Clifton

Türkçe dublajı olan film 22 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girdi.postaci pat bir yildiz doguyor replikleri

Yönetmenliğini Mike Disa’nın yaptığı ”Postacı Pat: Bir Yıldız Doğuyor” filminin replikleri:

Böyle güzel bir sabahta şapkamı unutmak olmazdı.

Keşke postacı olsaydım.

Ben Simon Cowbell dağıtmayı çok iyi biliyorsun.

2.79/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.