Pervin Bulgak’la Güzellik ve Yaşam Formülleri-Pervin Bulgak

Pervin Bulgak’la Güzellik ve Yaşam Formülleri Kitabını Oku, Pervin Bulgak’ın Güzellik Kitapları, Pervin Bulgak’ın Kitapları, Pervin Bulgak’ın Sağlıklı Yaşam Kitapları, Güzellik İle İlgili Kitaplar, Güzellik Tavsiyeleri Nelerdir, Pervin Bulgak’ın Güzellik Önerileri.

Pervin Bulgak’ın, sağlıklı bir yaşamın ve güzel bir bedenin nasıl olacağına dair formüllerin, reçetelerin, tavsiyelerin, pratik doğal uygulamaların yer aldığı ‘Pervin Bulgak’la Güzellik ve Yaşam Formülleri adlı kitabından alıntılar:

Ben gözümü, Karadeniz’in en harikulade doğasında, yeşillikler içinde açtım. Çocukluğumu her gün babaannemin hazırladığı bitki karışımlarıyla beslenerek, ilk gençlik yıllarımı ise anneannemin hazırladığı bitkisel kremleri kullanarak geçirdim. Bunların üzerine bir de ortaokul yıllarımda “geleceğin mesleği, biyokozmetoloji” cümlesi öylesine beynime yer edindi ki, üniversite eğitimimi de “biyoloji” üzerine aldım.

Kusursuz güzellik olur mu? Peki, ya sağlıklı yaşamla bütünleşen kusursuz güzellik? Her ikisine de cevabım; evet olur.

Daima güzel, her zaman sağlıklı bir hayata.

Güzelliğe ve sağlıklı yaşama ulaşmanın birçok yolu olmakla birlikte, sanırım ilk ve en doğal olanı, bize sunulan o en büyük armağanda gizli; tabiat.pervin bulgakla guzellik ve yasam formulleri

Tabiat ve içinde barındırdıkları; bitkisinden, suyuna, havasından, toprağındaki minerallerine kadar hepsi, benim tabirimle “yaşamsal şifa”dır. Güzel olmak, güzel görünmek, sağlıklı bir vücuda sahip olmak gibi kavramların hepsi aslında bunu “yaşamsal şifa” ya borçludur. Bizlere düşen ise, bunları doğru anlamak ve uygulamaktan ibarettir.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.