Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim?-Pembenur Çetin

Pembenur Çetin’in Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim Kitabından Sözler, Pembenur Çetin’in Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim Kitabını Oku, Pembenur Çetin’in Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim Kitabının Konusu, Pembenur Çetin’in Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim Kitabından Resimli Alıntılar, Pembenur Çetin’in Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim Kitabından Resimli Sözler.

Pembenur Çetin’in Semerci Yayınları’ndan çıkan Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim? Kitabı 79 sayfadan oluşmaktadır.

Pembenur Çetin’in Pardon Yalnızlığım Rahatsız Mı Ettim? Kitabından alıntılar:

Yazdım. İçimde, dışımda, sağımda, solumda ne varsa biriktirdiğim. Bazen elimde kalem, öylece kalakaldım. Sayfalar da öksüz kaldı, gözyaşlarım üzerine aktı, yalnızlık bitti, yazdım…

Gecelere emanet ettim bedenimi. Her sabah aynı yerde buluyordum kendimi, fakat yüreğimi kaybettim. “Şimdi bensiz nerelerdedir, ne yapiyordur?” diye çok acı çektim. Zaman gerçekten ilaç mıydı görünmeyen yaralarımıza? Hiçbir bahçe yetmedi çoğalan kederime. Ben de kaybettiğim yüreğime ektim. Ne var ki yağmurlarla çiçeklenmedi ektiklerim.

Kendimce ve delice sevdim seni, Fakat, Yazmak isterdim mavi gözlü dev gibi…

Bedenlerimizin merakını, ruhumuzun açlığını gidermeden bırakmayacaktı yakamızı bu arsız bencilliğimiz. Her gün bir daha görüşmemek üzere veda ederken yarınlarımıza, daha ayrılmadan özlüyorduk birbirimizi.

Ne kadar aldattım seni bilmiyorum. Vazgeçebilmek için nasıl sattım ruhumu fahişeler gibi pantolonunu indiren her adama? Her sevişme daha da yakıyordu beni ama bitmiyordu işte ömrümdeki yalancı zemheri.Pardon Yalnizligim Rahatsiz mi Ettim pempenur cetin

Birbirimize benzemeye başladık zaman geçtikçe, sevenler benzermiş ya hani birbirlerine.

Gezintiler iyiydi. Dalgalar geçer bize selam verirdi. Tek tek tanıdık mavinin gözlerini, sahi hiç deniz kabuğu biriktirmiş miydik seninle, acıların yanında yakışırdı belki de?

Canımdan çaldığın parçalar, gün gelir seni de parçalar.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.