Oyna Benimle-Kristen Proby

New York Times and USA Today Bestselling yazarı Kristen Proby, With Me in Seattle Serisi’nin üçüncü kitabı orijinal adı Play with Me olan Oyna Benimle adlı kitabını çıkardı.

Kristen Proby’nin Oyna Benimle kitabı Türkiye’de Aspendos Yayıncılık’tan çıkmıştır.

With Me in Seattle Serisi’nin 3. Kitabı olan Play with Me kitabının orijinali 298 sayfadır. Amerikalı yazar Kristen Proby’nin Oyna Benimle kitabını İngilizce’den Türkçe’ye Kemal Süha Önder çevirmiştir.

Kemal Süha Önder’in Türkçe çevirisini yaptığı Kristen Proby’nin Oyna Benimle kitabı 352 sayfadan oluşmaktadır.

Kristen Proby’nin Oyna Benimle kitabının karakterleri: Will Montgomery, Meg McBride

Kristen Proby’nin Oyna Benimle kitabından alıntılar:

Will Montgomery, profesyonel bir futbolcudur ve her şeye sahiptir. Ona hayır denmesine alışık değildir ve “hayır” onun için kesinlikle bir cevap sayılmamaktadır. Kız kardeşinin seksi Rockçı arkadaşı Meg’e duygularını açtığında, yalnızca reddedilmekle kalmamış aynı zamanda apaçık bir düşmanlıkla karşılaşmıştır; bu da Will’de merak uyandırmış ve libidosunu harekete geçirmiştir. Will, kızın sandığının aksine onu yatağa atmaya çalışan küstah bir sporcu olmadığını ona göstermekte kararlıdır.

Megan McBride, ne Will Montgomery’den, ne onun pahalı arabasından, ne de kibirli bir ünlü olmasından etkilenmiştir. Megan’ın bir ilişkiye ayıracak zamanı yoktur ve hayat ona sevmenin kaybetmek demek olduğunu öğretmiştir. Bu yüzden tüm hırçınlığıyla kalbini korumaktadır.Oyna Benimle Kristen Proby

Ancak bu seksi, dövmeli sporcuya duyduğu derin ilgiyi inkâr edecek de değildir. Will, tüm duvarlarını bir bir yıkıp sonunda kalbine ulaştığında Megan ona karşı olan duygularını itiraf mı edecek, yoksa korkuları yüzünden hayatta ilk kez gerçekten sevdiği bu adamı kayıp mı edecektir? Oyna Benimle, Benimle Seattle’da Serisinin üçüncü kitabı olarak karşınızda.

3.64/5 (45)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.