Olivia Wilde Sözleri

Olivia Wilde’nin Boyu, Olivia Wilde’nin Söylediği Sözler, Olivia Wilde’nin Paul Walker’ın Ölümü Üzerine Söylediği Söz, Ünlülerin Paul Walker’ın Sözleri, Olivia Wilde’nin Sinema Sözleri, Olivia Wilde’nin Filmleri, Olivia Wilde’nin Dizileri, Olivia Wilde’nin Resimleri, Olivia Wilde’nin Fotoğrafları, Olivia Wilde’nin Ünlü Sözleri, Hollywood Ünlülerin Sözleri.

Bu yazımızda dünyaca ünlü güzel Hollywood oyuncusu Olivia Wilde’nin sözlerine yer vereceğiz. Olivia Wilde’nin sözlerine yer vermeden önce Olivia Wilde’yi kısaca tanıyalım. Olivia Wilde kimdir, Olivia Wilde’nin filmleri nelerdir kısaca bahsedelim.

Tam adı Olivia Jane Wilde olan sinema oyuncusu Olivia Wilde, 10 Mart 1984 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. 1,71 cm boyundaki güzel oyuncu Olivia Wilde 2000’li yılların başında oyunculuk hayatı başlamıştır. Daha sonra birçok yapımda rol almıştır. Başarılı oyuncu Olivia Wilde oynadığı dizi filmlerden bazıları ise The O.C. ve The Black Donnellysdir. Remy “13” Hadley rolü ile House MD televizyon dizisidir.

Güzel sinema oyuncusu Olivia Wilde’nin sözleri:Olivia Wilde Sozleri

Bu gece kalbim çok çok buruk. Paul Walker gerçekten iyi, tatlı, nazik, tasasız, sevgi dolu bir insandı. Ailesine sevgiler…  Paul Walker’ın Ölümü Üzerine.

Aksiyon filmlerinde her zaman oynamak istemişimdir.

3/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.