Nurgül Yeşilçay Sözleri

Nurgül Yeşilçay’ın Söylediği Sözler, Nurgül Yeşilçay’ın Twitter Sözleri, Nurgül Yeşilçay’ın Paylaşımları, Nurgül Yeşilçay’ın Tweetleri, Nurgül Yeşilçay’ın Resimleri.

Sinema oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın sözleri:

1 milyonu aştık. Hepinize sonsuz teşekkürler. Nurgül Yeşilçay’ın Instagram hesabındaki takipçi sayısı 1 milyon üzerine Instagram hesabından paylaştığı resmin altına düştüğü not.

Türkiye’de Jennifer Lopez olsan, ilk sevgilin, koca g.t’lü der. Kate Moss olsan, ayrık dişli der. Madonna olsan üç çocuklu kadınsın, anne ol der.Sonra dışardaki yakınlarının karışmadığı özgür kadınlar gibi ol der.Sen paralize olduğunla kalırsın!!! Hepimizin annesi:” bak elalemin çocuğu” muhabbeti yapmıştır.Biz de elame bakıp dururuz hala. Twitter’dan paylaştığı tweeti.

Belki o şehit çocuklarımızda bir iki gün önce böyle eğleniyordu gülüyordu. Sonra birileri yukarıda bir oyun oynuyor, olan yirmi yaşındaki gençlere oluyor. Filler tepişiyor ama olan çimenlere oluyor. Ama onların çocukları Amerika’larda okuyor, askerlik yapmıyor, olan yine alt tabaka insanlara oluyor. Hepimizin çocuğu var, memlekette kötü şeyler oluyor ve biz sanki televizyonda felan uzaylı gibi gösteriliyoruz. nurgul yesilcay resimleri sozleriSanki bunlar hiç etkilenmiyor gibi gösteriliyoruz. Tabii ki herkes gibi bizde etkileniyoruz.

Ben yalnız hareket etmeyi seven bir insanım. Hatta evliliğin bu yalnız hareket etmeyi zaman zaman kısıtladığını düşünüyorum.

Eğer ünlüysen insanlara mesleğini satman yüzde 40 falan. Geri kalanı senin biçimin, dış görünüşün, özel hayatın.

Bazen bir gömleğe haftalarca takıyorum, başka bir şey giymiyorum.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.