Nina Dobrev Sözleri

Bulgar Sinema ve Dizi Oyuncusu, Manken Nina Dobrev‘in Söylediği Sözler.

The Vampire Diaries Türkçesi ile Vampir Günlükleri adlı dizideki canlandırdığı Elena Gilbert rolü ile geniş bir hayran kitlesine sahip olmuş ünlü oyuncu Nina Dobrev‘in sözleri:

Kötü erkekler, çok gizemliler, seksiler, korkutucular ve tehlikeliler.

Ian’da vampir karizması var. Ama Paul’un köpek dişleri var ve düşünceli bir yapıya sahip.

Fanlar ikiye ayrılmış durumda. Bazen ‘’Niye Stefan’la ayrıldın? Siz ruh ikizisiniz’’, ya da ‘’Neden Damonla olmuyorsun? Birlikte mükemmelsiniz.’’ diye mektuplar alıyorum.

Ben oğlak burcuyum çok inatçıyımdır.

Paul düşünceli, uyanık bir adamdır ve kendi karakteri ile özleşmek için çok çalışır.

Özellikle koşarken Justin Bieber’ın ‘Baby’ ve B.O.B ‘nin ‘Airplanes’ şarkılarını dinlemeyi çok seviyorum.

Aslında vampir olmayı çok isterdim! Düşünsenize. Bu harika olurdu.

Gençken hayal gücümüz çok açık oluyor.

Büyükannem ve büyükbabamlar deniz aşırı çok uzak yerlerde oldukları için sürekli konuşmaya çalışsak bile birbirimizi o kadar sık göremiyoruz. Oynadığım bölümleri izlemek için ya Youtube’a giriyorlar ya da online izliyorlar ve makalelerimi okuyorlar. Böylece her gün, her hafta ya da ne zaman isterlerse benim yüzümü görebiliyorlar, bu da bizim daha yakın olduğumuz hissini onlara veriyor ve benimle gurur duyuyorlar. Tüm makalelerimi bir kitapta topluyorlar.

Çoğu insan o yaşlarda yapmamasına rağmen Elena tüm bu şeylere katlanıyor, tüm sırları tutuyor, bütün sorumluluklar onda. Bunları çözümleyip üstesinden gelmeyi öğreniyor. Erkek kardeşinin uyuşturucu problemine yardımcı oluyor, aile içinde ebeveyn figürünü üstleniyor, erkek arkadaşı bir vampir ve en yakın arkadaşı bir cadı! Bir sürü şey oluyor, herkes her zaman onu öldürmeye çalışıyor. Kendisi çok güçlü ve her zaman yeniden ayağa kalkabiliyor ve hep karşı koyuyor. Bence çok güçlü bir kadın, önüne çıkan her şeyle baş edebiliyor.

Lise dönemlerine geri baktığımda, sadece spesifik senaryolar ve düşünceleri hatırlıyorum. O zamanlar bu çok büyük bir olaymış gibi geliyordu fakat şimdi sanki hiç gerçekleşmemiş gibi hissediyorum. Eğer şimdi herhangi bir tavsiye vermem gerekirse, her şeyin geçeceğini ve her şeyin aslında bir hiç olduğu tavsiyesini verebilirim. Hayat devam ediyor, sen değişiyorsun ve başka şeyler oluyor ve her şey daha sonra önemsiz geliyor. Her şey zamanla daha da iyileşecek.

Paul ile ilk tanışmam diğer 9 kişiyle tanıştığım zamana denk geliyor, çünkü ben zaten rolü almıştım ve Stefan rolüne karar veriliyordu. Denemenin ana konusu bu olduğu için yaklaşık 30 tane stüdyo sorumlusu eşliğinde okumam gerekiyordu. En iyi kimya hangisinde olduğunu görmek istedikleri için onlar da izleyip analiz ediyorlardı. Herkes müthişti, fakat Paul’un sahip olduğu, sanki bir tarihe aitmiş gibi hissettiğin ”eski bir ruhu” vardı. Sanki daha fazla biliyormuş gibi, bu karaktere diğerlerinden daha fazla ve daha değişik bir şekilde uyuyordu.

Hepimiz birbirimize şaka yapıyoruz, eğer geceleri çekim yapılıyorsa örneğin gizemli bir evde vs gibi, gizli köşelerden koşarak geliyorum ya da kapalı dolapların içinden fırlayarak çocukları korkutuyorum. Hepimizin yaptığı bir diğer şey ise, dergilerden gerçekten komik olayların resimlerini kesip birbirimizin yüzlerini bunların üzerine yapıştırıp sette değişik gizli yerlere asmak.

Dürüst olmak gerekirse, çok fazla TV izlemiyorum. Bu biraz ironik aslında çünkü kendim TV’deyim. Bir tane televizyonum var fakat iş saatlerinde evde olmadığım için kablolu yayınımı bağlatamıyorum, bu sebeple oturma odamda süs eşyası gibi duruyor. Çokta umurumda değil, çünkü Hulu’da düzenli olarak izlediğim 2 tane dizim var: Grey’s Anatomy ve Flash Forward.

Bence Elena’nın aile, arkadaşları ve çevresindeki herkes için farkındalığı daha fazla, aynı zamanda herkesin iyiliğini istiyor. Fakat Bella’nın aşk karşısında kayıtsız şartsız bir yansıması var, kızların da bazen tecrübe ettiği gibi göz karartan bir aşk. Birisine aşık olurlar ve bu kişi için her şeyi yaparlar. Bence ben daha fazla Elena gibiyim ama içimde biraz Bella da var. Eğer birisine âşıksam ve benim için gerçekten önemliyse, kesinlikle çok dikkat ederim, fakat aynı zamanda bir ilişki için de her şeyimi bir kenara atmam, hala arkadaşlarım olur ve hala çevremde olan bitenlerin farkına varırım.

iTunes’ımı açıp, size söyleyeyim. Black Keys, Adele, Coldplay, Arcade Fire, M.Ward’ı seviyorum. Herkes benimle dalga geçiyor çünkü isimleri hatırlayamıyorum. Ama yine de tüm sözleriyle şarkıları söyleyebilirim.

Akşamın sonunda yüzünüzü yıkayın! Makyajla uyumaktan daha kötü bir şey yoktur. Yağmur fırtınasının ortasında kalmış bir sulu boya resmi gibi uyanıyorsunuz.

Benim tarzım bukalemun gibi. Her an değişir. Kesinlikle risk alırım, ya da en azından ben olmaya çalışırım.

Sonunda bende evleneceğim ve bir ailem olacak fakat yakında değil. Miley’i bu konuda örnek almıyorum.

İyi bir sutyen. Her kız harika bir sutyene sahip olmalıdır. Elbiselerde Maxi’leri seviyorum, bu benim favorilerimdendir. Her kızın bir Chanel’ı olmalı. Bunu öğrendim ve bende bir Chanel aldım.

Elena hakkında neyi sevdiğimi kesin olarak söylemek zor, onun hakkında beni neyin meraklandırdığı, çünkü sayfa üzerinde çok şey var. Onu okurken, diyalogu sesli söylediğimde, sadece çok doğru geldi. Her şey çok doğru hissettirdi. Aynı olan birçok şey vardı, bu benim için işe yaradı ve ona doğru çekildim.nina-dobrev-sozleri

İlk başta insanlar şu şekilde düşünebilir; ‘’Hey, Twilight’tan özenilmiş gibi duruyor.’’ Liseye gelen ve kıza aşık olan vampir oğlanımız var. O sadece ilk bölüm. Olaylar ilerlerken daha fazlası oluyor ve umarım insanlar bekleyip olayları açığa çıkarırlar çünkü daha fazlası var.

Her kadın farklı şeyler ister, farklı şeylere ihtiyaç duyar. Dürüst olmak ve karşındakiyle iletişim kurmak her zaman en iyisidir. Zihin okumak zor.

Okulda biraz da İskoçyalı gibiydim. Güzellik fazladan zaman harcadığım bir şey değildi. Şimdi her kuaförden ve makyözden bu konu hakkında ipuçları öğreniyorum. Güzellik okulunda gibiyim!

2.7/5 (20)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.