Nikola Tesla-Marc Jeffrey Seifer

Nikola Tesla’nın Biyografisi, Nikola Tesla’nın Hayatı, Nikola Tesla’nın Kitapları, Wizard: The Life and Times of Nikola Tesla-Biography of a Genius Oku, Marc Jeffrey Seifer’in Nikola Tesla Biyografisini Oku, Marc Jeffrey Seifer’in Nikola Tesla Biyografi Kitabını Oku, Marc Jeffrey Seifer’in Nikola Tesla Kitabının Sözleri, Marc Jeffrey Seifer’in Nikola Tesla Kitabının Konusu, Marc Jeffrey Seifer’in Nikola Tesla Kitabının Özeti.

Türkiye’de Geoturka Yayımcılık tarafından yayımlanan Marc J. Seifer’in Nikola Tesla kitabının Türkçe çevirisini İnci Yılmazlı yapmıştır.

Orijinal adı Wizard: The Life and Times of Nikola Tesla-Biography of a Genius olan Amerikalı yazar Marc J. Seifer’in Nikola Tesla kitabından alıntılar:

Bırakın gerçeği gelecek söylesin, herkesi işlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların; uğrunda gerçekten çok çalıştığım gelecek ise benimdir.

Bu kitabın sayfalarında icatlarıyla dünyayı değiştirmiş bir dâhinin hayatını okurken, aslında tüm mekanik dehasını sakat bir güvercini tekrar uçurmak için kullanan naif bir insanla da tanışacaksınız: Nikola Tesla.Print

Radyonuzun, televizyonunuzun ve bilgisayarınızın hiç olmadığını düşünün. Cep telefonunuzu kapatın. İnterneti unutun. Odanızın ışığını karartın.

Sadece bunlar bile olmadan dünyamız nasıl bir yer olurdu, kıyaslayın. Sonra kitabı okumaya başlayın. Tek bir insanın hayatınızı nasıl değiştirdiğini keşfedecek, bilimin nasıl sihre dönüştüğünü göreceksiniz.

2.86/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.