Ne Kadar da Duygusal Bir Kitap-Mehmet Ali

Twitter Üzerinden Yapmış Olduğu Kısa Yeşilçam Filmi Niteliğinde Komik Paylaşımları İle Adından Söz Ettiren Mehmet Ali’nin Komik Kitabı Çıktı.

Twitter da @mememetali hesabından attığı tweetler ile milyonları güldüren Mehmet Ali’nin beklenen kitabı geldi.

Mehmet Ali’nin birbirinden komik sözlerininin, hikayelerinin, tweetlerinin, paylaşımlarının yer aldığı Ne Kadar da Duygusal Bir Kitap adlı komik kitabı Okuyan Us Yayın etiketi ile yayımlandı.

Okuyan Us Yayın tarafından 2016 yılının Şubat ayında çıkan Mehmet Ali’nin Ne Kadar da Duygusal Bir Kitap adlı kitabı 144 sayfadan oluşmaktadır.

İnternetin son büyük fenomeni, efsane isim Mehmet Ali sonunda hayranlarının yoğun isteğini kıramayıp bir kitapla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yazar, şair, düşünür, DJ, ilişki uzmanı ve rol model Mehmet Ali’nin birbirinden sürükleyici öykülerinde aşkı, sevdayı, tutkuyu ve insan ruhunun tüm inceliklerini bulacaksınız!

İçeride yalnız Mehmet Ali’nin muhteşem hikayeleri değil, kitabın yazılış serüveni, bir yazarın doğuş öyküsü ve hayatından ilginç kesitler de sizleri bekliyor.

Kitabın kapağında da benim duygularımı ifade eden şekilli fotolar koyarsanız çok iyi olur. Ondan sonra bi de eğer yanlış anlamazsanız şey isteyecektim. Bana biraz A4 kağıdı yollayabilir misiniz annem sobayı yakarken kullanır. Biliyorsunuz kışın soba yakmak için en başta kağıt yakmak gerekiyor ama kesin A4 yollayın onlar çok güzel yanıyor valla. Bye bye hadi görüşürüz.

Ne kadar da romantik bir yazar ve ne kadar da duygusal bir kitap!

Ayrıca sitemizde Mehmet Ali’nin en güzel, en komik, en duygusal paylaşımlarını, sözlerini, tweetlerini Mehmet Ali Mememetali Twitter Paylaşımları Sözleri sayfasında bulabilirsiniz.

Mehmet Ali’nin Ne Kadar da Duygusal Bir Kitap adlı kitabından alıntılar:

Çocuk sınıftaki kıza sular seller gibi aşıkmış. Teneffüse çıkarken kıza demiş müdür odasının yanındaki merdivenlerde seni bekliyor olacağım. Buluşmaya yalnız gel. Eğer birilerine haber verirsen seni bulurum ve gözümü bile kırpmadan geçen gün derste telefonla oynadığını sosyal bilgilerciye söylerim.

Sıfırdan zirveye uzanan yolda yaşadıkları, Mehmet Ali’nin usta kaleminden süzülüp okuyan herkesi yüreğinden yakalayacak. Çünkü o kocaman bir yürek, duygu dolu bir serseri, internet kafelerin serseri şövalyesi.Ne Kadar da Duygusal Bir Kitap Memetali

Kız şaşırmış, böyle elini ağzına götürmüş sonra gözlerini kapatmış (yani gerçekten şaşırmış). Sonra çocuğa sarılmış. Ambulansın şoförü isteyerek kulak misafiri olmuş konuşmalarına ve onlar sarılınca eğlenceli bi siren açmış. Çocukla kız evlilik planı yapmışlar ve düğünlerinin hastane konseptinde olmasına karar vermişler. Düğün arabaları da ambulans olmuş.

Çocuk rap şarkı söyleyip dans ediyormuş bir gün kafasının üstüne hımhızlı dönmüş rapci kızlar etkilenmiş demiş ne kadar beyblade bi erkek…

2.75/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.