Narcos Replikleri

Narcos Dizisinin En Güzel Replikleri, Narcos Dizisinden En Güzel Resimli Replikler, Pablo Escobar’ın Replikleri, Pablo Escobar’ın Sözleri, Narcos Dizisinin Konusu, Narcos Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir, Narcos 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak, Narcos Dizisinin Karakterleri, Narcos Dizisi Pablo Escobar’ı Kim Canlandırıyor, Narcos Dizisindeki Pablo Escobar Kimdir, Narcos Dizisinin Konusu, Narcos Dizisinden Sözler, Narcos Dizisinin Unutulmaz Replikleri.

Amerikan Suç Draması dizisi olan Narcos Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı tam adı ile Pablo Emilio Escobar Gaviria olan Pablo Escobar’ın hayat hikayesinden uyarlanmıştır.

Gerçek hayattan alınmış bir dizi olan Narcos birinci sezonu yayın tarihi 28 Ağustos 2015 ile başladı. Narcos dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmuştur. Narcos dizisinin ikinci sezonu 2016 yılında yayınlanacak.

Narcos dizisinin yönetmeni Jose Padilha’dır. Narcos dizisinde Pablo Escobar’ı Brezilyalı oyuncu Wagner Moura canlandırmıştır.

Narcos Dizisinin Oyuncuları: Paulina Garcia, Luis Guzman, Juan Pablo Raba, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Wagner Moura, Joanna Christie, Maurice Compte, Paulina Gaitan, Danielle Kennedy, Richard T. Jones

Narcos Dizisinin Karakterleri: Pablo Escobar karakterini Wagner Moura, Gustavo Gaviria karakterini Juan Pablo Raba, Steve Murphy karakterini Boyd Holbrook, Javier Pena karakterini Pedro Pascal, Hermilda Gaviria karakterini Paulina Garcia, Jose Rodriguez Gacha karakterini Luis Guzman canlandırmaktadır.

Dünyaca ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı hayatının anlatıldığı Amerikan yapımı Narcos adlı dizi yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi gördü.

Narcos Dizisinin Konusu: Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde çalışan bir Meksikalı bir ajan olan Javier Pena, ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanacak dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek.

Narcos dizisinden en güzel replikler:

Pablo Escobar: Adınız ne demiştiniz?
Hamamböceği: Hamamböceği.
Pablo Escobar: Bak Böcek vizyonun yok dostum. Burada gramı 10 dolar ediyorsa, Miami’de ne kadara satılacağını bir düşün.

O zamanlar Pablo Medellín’deki polislerin yarısına sahipti. BGB, Kolombiya’nın FBI’ı gibiydi. Onların kuralları ayrıydı.

Üzgünüm Bay Escobar. Biz ucuz maaşa çalışan Medellin polisi değiliz.

Ben Pablo Emilio Escobar Gaviria. Her yerde gözüm vardır. Bu da demek oluyor ki benden habersiz parmak dahi kıpırdatamazsınız.

Bir gün, Kolombiya’nın başkanı olacağım.

Genç bir Narkotik ajanıydım. Dostum Kevin Brady ile ortaktım.

Medellin’de Pablo hiç zaman kaybetmedi.

Ne kadar da cahil birisin. Tıpkı Fransız peyniri gibi.

O kadar küçük bir işletmeydi ki ona ”Mutfak” adını verdiler.

Nükleer bir saldırı dünyayı yok ederse yalnızca hamam böcekleri kurtulur derler.

Narkotik dünyasından öğrendiğim bir şey varsa hayatın düşündüğünüzden daha karışık olduğu.

İyiyle kötü… Bunlar göreceli kavramlar. Uyuşturucu dünyasında doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yaparsınız. Ve en iyisini umarsınız.

Kolombiya’yla Miami arasında o kadar çok uçak uçuyordu ki aradaki bölgelere benzin doldurma bölgeleri yapmak zorunda kaldılar.

Günümüzün Sodom ve Gomorah’ını yaratmıştı. İçini de en sevdiği 3 şeyle doldurdu. Seks, uyuşturucu ve Nazi yandaşlarıyla.

10 bin feet’ten bakılınca, Kolombiya eşsiz yağmur ormanları içinde bir cennetti.Fakat yerde işler değişikti.

Bankacılar hepsi birer haydut.

Pablo muhasebecisine Kara Sakal adını verdi. orsan gibi göründüğü için değil, işi hazinenin nerede olduğunu haritaya dökmek olduğu için.

Problem korsanlar değildi. Problem Kolombiya’nın kendisiydi.

Böylesine bir servet için çok küçük bir ülkeydi.

Forbes dergisi diyor ki kaçakçılar ülkedeki en zengin kapitalistlerden bile zenginmiş.

Kimse bir uyuşturucu tacirini kaçıracak kadar çılgın değildir, değil mi? Böyle düşünüyorsunuz çünkü M-19 örgütünü pek tanımıyorsunuz. M-19, kolejde veya normalde çok fazla Karl Marx okuyan kişilerden oluşan komünist gerilla örgütü.  Liderleri Ivan ”Korkunç” Torres. Gerilla savaşları hakkında hiçbir şey bilmeyen fakat sembollerin gücünü bilen bir tarih öğretmeni.

Kolombiyalı Robin Hood artık bir teröristti.

Bana ”Goril” diyebilirsin.

Bırak İspanyolcayı, bu durumu İngilizce bile anlatamam.

Bizi yenmişti çünkü bizim yapmayacağımız şeyleri yapmaya hazırdı.Narcos film Pablo Escobar Replikleri

Pablo adalete boyun eğmiyordu. Adaletten kaçıyordu. Ve herkesin tek yapabildiği izlemekti.  Bir kez daha, Escobar dünyayı kendi isteğine uydurmak için şiddet kullanmıştı. Buna ‘’La Gran Mentira’’ dediler. ‘’Büyük Yalan.’’  Ve yalandı.

Escobar’ın hapishanesine”Katedral’’ diyorlardı, bizse ‘’’Kulüp Medellín’’ diyorduk. Büyük Yalan’ın şekil bulmuş haliydi. Dışarıdan kötü bir hapishane görüntüsü verilmişti ama içeride işler çok farklıydı.

3.51/5 (39)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.