Mutluluktan Sonra-Volkan Bikeç

Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Romanını Oku, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Romanından Alıntılar, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Kitabını Oku, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Romanından Resimli Sözler, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Kitabından Sözler, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Kitabının Konusu, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Kitabından Resimli Alıntılar, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Kitabının Özeti, Volkan Bikeç’in Mutluluktan Sonra Kitabı Hakkında.

Volkan Bikeç, bu ilk romanında, kendi özgün ve yetkin diliyle insan ruhuna dokunuyor ve yaşamın içinde okurlarını çıkardığı gezintide mutluluğun anlamına eğiliyor.

Volkan Bikeç’in Karina Yayınevi tarafından yayımlanan Mutluluktan Sonra kitabından alıntılar:

Herkes mutluluğun peşinde koşar, mutluluğun gerçekten mutluluk getireceğini sanır. Gerçek mutluluk senin onu kovalamanla gelmez hiçbir zaman. Asıl mutluluk, senin hak ettiğin zaman ve gerçekten mutluluğa ihtiyacın olduğu zaman gelir. Büyük mutlulukları yakalamak için hiçbir zaman küçük mutluluklardan vazgeçilmemelidir. Mutluluk sandığımız şey, sonradan acı bir gerçek ile yüzleştirmek zorunda bırakabilir insanları. Hayatta unutulmayacak bir söz vardır: ‘Her mutsuzluğun arkasında muhakkak bir mutluluk vardır, ama mutluluktan sonra hiçbir zaman mutluluk gelmez.

Ne kadar istekli ve hırslı olduğunu göstermek istiyorsan, arkana alacağın tek şeyin sabır olduğunu bilmelisin.

Gerçek mutluluklar senin onu kovalanmanla gelmez. Onu hak etmen lazım. Onun için hayatından tavizler verip, bazı şeylerden feragat etmen lazım.

Sevin adam gibi. Delikanlıca. Bırakıp gitmeden. Sorsam hepiniz delikanlı. Sevmeye gelince, en önce gidenlerden.Mutluluktan Sonra Volkan Bikec sozleri

Mutlu mu olmak istiyorsun? Daha fazla mutlu mu olmak istiyorsun? İşte hayatını yönlendirecek soru bu.

O kadar umut doluyuz ki, yıldızın kaymasından bile medet umuyoruz.

Hayat her zaman iki ayrımlı bir yol. Hangisini seçersen, bir daha geri dönüşü olmayabilir.

3.83/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.