Mucize Replikleri

Mucize Film Replikleri, Mucize Filmi Resimli Replikleri, Mucize Filmi Resimli Sözleri, Mahsun Kırmızıgül Mucize Replikleri, Mucize Filmi Komik Replikleri, Mucize Filmi Kalbi Sakat Olmasın Replikleri, Mucize Filmi Nerede Çekildi, Mucize Filmi Sözleri, Mucize Filminin Konusu, Mucize Filminin Oyuncuları kitapsozler.com adresinde.

Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı dram filmi Mucize 1 Ocak 2015 tarihinde vizyona girdi. Dram ağırlıklı bir film olan Mucize filminde yer yer komedi unsurları yer almaktadır.

Çekimleri İzmir Foça, Uşak, Kars ve Kağızman’a bağlı bir köyde gerçekleştirilen Mucize filmi Mahsun Kırmızıgül’ün dördüncü filmdir.

Mucize Filminin Konusu: Mahsun Kırmızıgül bu kez 1960’lı yıllarda sefalet içinde yaşayan, darbenin içinde debelenen Türkiye’nin panoramasına ışık tutacak. Filmde, fakirliğin hüküm sürdüğü yıllarda, okumayı bekleyen yüz binlerce çocuğun ve öğretmenlerin hikâyesi anlatılıyor. 1960’lı yıllarda darbe döneminde geçen film, Egeli bir öğretmenin Anadolu’nun ücra bir köşesine sürgüne gidişini anlatıyor.

Mucize Filminin Oyuncuları: Mahsun Kırmızıgül, Talat Bulut, Mert Turak, Seda Tosun, Meral Çetinkaya, Ali Sürmeli, Serpil Gül, Berivan Kahraman, Ramazan Sarı, Nilgün Karababa, Nisa Melis Telli, Özgür Özdemir, Reyhan Ulu Ekinci, Rosi Barbarosa, Sinan Bengier, Şenay Aksoy, Şenay Gürler, Tansel Öngel, Yıldız Kültür, Cihat Tamer, Serhat Çağlayan, Büşra Pekin, Cezmi Baskın, Dilek Denizdelen, Doğukan Polat, Erdem Yener, Erol Demiröz, Eylem Yıldız, Haki Biçici, Çisil Oral, İlke Aycan Şener, Meriç Benlioğlu, Metin Yıldız, Nazmi Kırık

Mucize Filminin En Güzel Replikleri ve En Güzel Sözleri:

Sen bana hayatımı verdin, bende sana kızımı verdim gitti.Mucize Replikleri
Benim oğlum sakattır.
Kalbi sakat olmasın.

Vallahi dört ayaküstüne düştü. Benim karı senin karıyı anlata anlata bitiremedi.
Vıyyy.
Benim karı dediki, ben ömrü hayatımda böyle bir güzel ne gördüm, görmedim.

Nasılsınız?
Çok iyi.
Hele ben iyisimi şu lambayı kapatım.

Evlilik nasıl gidiyor?
Kihh kih.
Abim evden hiç çıkmıyor ki.

Kar gelince, bir mahpusluk çöker köyün üstüne. Herkes Allaha teslim olur. Biz buraya sekiz ay Allah’a dört ay devlete bağlı yaşıyoruz.Mucize Mahsun Kirmizigul Replikleri

Aziz oğlum. Sana bir kız buldum. Anan görmeye gidecek.

Orda eşkıyalar varmış, koru kendini.

Evlenmek isteyen öne çıksın.

Ana, Allah’ını seversen benim için karıya iyi bak. Ana mümkünse bıyıkları ve sakalları olmasın. Dişlerine ne olur iyice bak. Biliyorsun dişler benim için en mühimidir.

3.56/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.