Mihr-Eylem Tok

Mihr Kitabının Yazarı Kimdir, Eylem Tok’un Mihr Romanını Oku, Eylem Tok’un Mihr Kitabından Alıntılar, Eylem Tok’un Mihr Kitabının Konusu, Eylem Tok’un Mihr Kitabının Özeti, Eylem Tok’un Mihr Kitabı Hakkında.

Küçük yaşta cinsel istismara maruz kalmış insanların, gelecekte nelerle yüzleştiğini anlatan Eylem Tok’un ilk romanı Mihr adlı romanından alıntılar:

Eylem Tok’tan günlerce etkisinde kalacağınız sarsıcı bir roman. Şiddet, kin, umut, umutsuzluk, aşk, arzu, tatminsizlik, çaresizlik ve yeniden umut… Duyguların okuyucuya aracısız geçtiği ‘’sahici bir dışavurum’’.

Eylem Tok’un romanı Mihr edebiyatımıza yepyeni bir soluk getirecek, bıçak gibi keskin, yakıcı bir metin. Yakın çevresindeki iki erkeğin örselediği bir “erken” kadının öyküsünü anlatan roman, ‘’namus’’ üzerine kurgulanmış kusursuz bir öç planı aynı zamanda.

Mihr’de kadınlığın coğrafyasına, bedenin sınırlarına cesur bir yolculuğa çıkarıyor okurları Eylem Tok. Âdem ve Havva’dan bu yana iki cinsi ayıran ve birleştiren aşk’ı da, arzuyu da daha önce hiç denenmemiş bir kurguda anlatıyor.mihr eylem tok

Mihr, cinsel istismarın travmalarını tüm şiddetiyle anlatan; kadın olmaya, erkek olmaya, iyiliğe, kötülüğe ve masumiyete dair sarsıcı bir roman! Yorgun düşmüş bir çocukluğun çığlığı, bir ağıt aslında…

Aynı zamanda da bir iyileşme yolculuğu.

Yorgun düşmüş çocukluğumun çığlığıdır bu!

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.