Mehmet Coşkundeniz Resimli Sözleri

Aşk Doktoru Sayfasında Yazdığı Yazılar İle Aşk Doktoru Olarak Anılmaya Başlayan, Gazeteci, Yazar Mehmet Coşkundeniz’in En Güzel Resimli, Özlü, Anlamlı, Sevgi Dolu Sözleri.

Aşk Doktoru ismi ile tanınan birbirinden güzel özlü sözleri bulunan Mehmet Coşkundeniz’in en güzel resimli sözlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca Mehmet Coşkundeniz’in en güzel sözlerini Mehmet Coşkundeniz Sözleri sayfasından bulup okuyabilirsiniz.

Yazar Mehmet Coşkundeniz’in kitaplarından alıntılar olsun, söylediği sözlerden olsun güzel sevgi, aşk sözlerini isterseniz, facebook, instagram, twitter gibi birçok sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.

Çok güzel sözleri bulunan yazar Mehmet Coşkundeniz’in aşk, sevgi, ilişkiler üzerine birçok kitabı bulunmaktadır.

Aşk Doktoru sayfasında adından söz ettiren ve Aşk Doktoru ismi ile anılmaya başlayan gazeteci, yazar Mehmet Coşkundeniz, yazıları ile büyük bir üne kavuştu.

Köşe yazıları, aşk üzerine yazdığı yazılar, söylediği sözler, yayımlanan kitapları ile adından söz ettirmeye devam etti.

Aşk Doktoru olarak bilinen yazar Mehmet Coşkundeniz’in en güzel resimli sözleri:

mehmet coskundeniz ask sozleriAşk olmasaydı şiirler okuyabilir miydiniz puslu havalarda sevgiliye sarılarak.

mehmet coskundeniz sozleriGittin… Bir okyanusun ortasında tek küreği kaybolmuş sandalda. Dev dalgalarla boğuşan bir denizciyim şimdi. Bil ki; Sevmekten vazgeçmedim seni. Bil ki; Seninle birlikte sevdanı da taşıyacağım yüreğimde. Bil ki; Seni Unutamadım.

mehmet coskundeniz ask doktoru sozleriGittin… Bir yıkım gibiydi gidişin. Sen adım adım uzaklaşırken benden. Çöküp kaldı bedenim olduğu yere. Nice terk edişlere dayanan yürek bu kez yenilmişti. Bu kadar zayıf değildim ben kalkmalıydım. Kalkamadım.

mehmet coskundeniz resimli ask sozleriAşk hiç bitmez, aşk tükenmez aslında… Aşk en derinimizde keşfedilmeyi bekler sadece ve özgürce yaşanmak ister.

Mehmet Coskundeniz En Guzel Ask SozleriAşk herkese yakışır; yüreğimizi aşka açtığımız, inandığımız sürece.

Mehmet Coskundeniz Ask Sevgi SozleriHiçbir kaygıya yer vermeden, hiçbir hesabı düşünmeden açsaydın bana yüreğini işte o zaman görürdün bir aşkın nasıl efsaneye dönüşebileceğini.

3.06/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.