Megan Fox Sözleri

Transformers Filminin Unutulmaz Dünyaca Ünlü Yıldızı, Sinema Oyuncusu Manken Megan Fox’un Söylediği Sözler.

Tam adı Megan Denise Fox olan 16 Mayıs 1986 doğumlu Amerikalı oyuncu, manken Megan Fox’un röportajlarından alıntılar olsun, söylediği sözler, katıldığı show programlarından özellikle Türkiye’de katıldığı Beyaz Show programından olsun sözlerini bu yazımızda paylaşacağız.

Megan Fox’un sözleri:

Bense kendimi çok yaratıcı hissediyorum. Bebeğimle ruhsal bir iletişime geçiyorum.

Arkeologa merakım var.

Transformers filminde piramitler vardı. Zaten arkeologlar da piramitlerle ilgilenir. Fantezilerimde zaten üzerimde hep arkeolog giysileri vardır, hep Mısır’daki piramitleri keşfettiğimi düşünürüm.

Aşk, insanın kafasından enerji boşalması gibi bir şey. Sanki bir sürü enerji beyninize doğru yuvarlanıyor ve tüm vücudunuz elektrik akımına kapılmış gibi oluyor. Bir anda ağzından kelimeler dökülmeye başlıyor.

Amerikalı olunca diğer kültürlere uzak kalıyorsunuz. Ülkeler hakkında farklı intibalarınız oluyor. Türkiye’de bu kadar desteklendiğimi bilmiyordum.

Çok fazla arkadaşım yok. Ben hiçbir zaman kıskanç biri olmadım, başka kadınlarla rekabete girmedim ama maalesef çevremdeki kadınlar böyle değildi. Bu nedenle sadece bir tek kız arkadaşım var.

Günümüzde kadınlar güzel ve seksi görünebilmek için ellerinden geleni yapıyor. Benim hiçbir zaman böyle bir çabam olmadı. Bana göre güçlü, kendiyle barışık ve ayaklarının üzerinde durmayı becerebilen her kadın seksidir. Her erkek böyle bir kadının önünde diz çökecektir.

Hamile olmayı seviyorum.

Hayatım boyunca yaptığım en iyi şey evlenmekti. 18 yaşımdan bu yana eşimleyim. Yani yedi yıldır birlikteyiz. New York’ta bir sit-com çekiyordum, o da ekipteydi. Kendisini görür görmez aşık oldum. Kazara sırtıma dokunduğunda her tarafımın titrediğini hissettim.megan fox sozleri

Justin Timberlake’den daha çok yakışıklısın. Beyaz Show’da Murat Boz ile ilgili söylediği söz.

Boğa burcuyum, balık ve boğa ruh eşleridir, en yakışan çifttir.

Transformers’ta rol almayı arkeolog olmaya çok benzetiyorum.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.