Medcezir Replikleri

Medcezir Dizisi En Güzel Replikleri, Medcezir Dizisi Yaman Koper Kimdir, Medcezir Dizisi Mira Beylice Kimdir, Medcezir Dizisi En Güzel Sözleri, Medcezir Dizisinin Konusu Nedir, Medcezir Dizisi Oyuncuları, Medcezir Dizisi Yaman Koper Replikleri, Medcezir Dizisi Hangi Kanaldadır, Medcezir Dizisi Çağatay Ulusoy Replikleri, Medcezir Dizisi Mira Beylice Replikleri, Medcezir Dizisi Serenay Sarıkaya Replikleri, Medcezir Dizisi Selim Serez Replikleri, Medcezir Dizisi Ender Serez Replikleri, Medcezir Dizisi Mine Tugay Replikleri, Medcezir Dizisi Mert Serez Replikleri, Medcezir Taner Ölmez Dizisi Replikleri, Medcezir Dizisi Barış Falay Replikleri.

Medcezir, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini Ece Yörenç’in yaptığı Star Tv’de yayınlanan televizyon dizisidir.

Yaman Koper karatkerini Çağatay Ulusoy’un, Mira Beylice karakterini Serenay Sarıkaya’nın, Selim Serez karakterini Barış Falay’ın, Ender Serez karakterini Mine Tugay’ın, Mert Serez karakterini Taner Ölmez’in canlandırdığı Medcezir dizisinden bazı replikler:

Mira: Yaman, sana bu mektubu yazarken kendimi çok çaresiz hissediyorum. Orada olanları öğrendim ama suçlandığın şeye inanmadım. Mutlaka bir açıklaması vardır diye düşünüyorum ben. Öyle olduğuna inanmak istiyorum. Çünkü seninle ilgili yanılmak istemiyorum. Çünkü yanılmış olursam ben de kaybetmiş olucam. Seni gördüğüm ilk anda çok tanıdık geldin bana. Bir o kadar uzak. İlgi çekici. Benden kaçırdığın gözlerini hep merak ettim. Önce bakışlarının peşine düştüm. Sustuklarını işitmek için daha çok açtım kulaklarını. Önce sessizliğinle anlaşmaya çalıştım. Yüreğine kulak verdiğimde, beni çağıran sesi takip ettim. Sende hayallerime giden kapıyı buldum. Adım atmakta korkmadım. Senin dost, sımsıkı kapılarını açmak istedim. Onun için sana açıldım ben de. Sesim suskunluğunu bozan bir sihir olsun istedim. Mert gittiğini söyledi. Kaçtığına inanmak istemiyorum. Biliyorum, bizim akvaryumumuzda yaşaman için fazladan oksijene ihtiyacın var. Sürekli mücadele etmen gerekiyor, biliyorum. Yoksa sana yaşama şansı vermeyecekler, seni kabullenmeyecekler. Ama sen bırakmamalıydın Yaman. Sen başarmalıydın. Senin başarın benim umudum olurdu. Seni tanıdıktan sonra kendi akvaryumum dışında başka hayatlar olduğunu öğrendim. Eğer ben de mücadele edersem camları kırıp denize açılabilirim dedim. Bunu yapabilirim sanıyordum ama şimdi korkuyorum Yaman. Eskiden sınırların ötesinde ne olduğunu düşünmeye korkardım. Şimdi bunu yaşayacak zamanım olmamasından. Keşke şimdi de yanımda olabilseydin. Çünkü sen hayata karşı cesaretlendirmiştin beni. Senin vazgeçtiğini bilmek benim de gücümü aldı götürdü sanki. Benim tanıdığım Yaman kaçıp gitmezdi. O çirkin iftirayla sonuna kadar mücadele ederdi. Yanıldığımı düşünmemek için bunu beklerdim ben. Keşke vazgeçmeseydin Yaman, keşke kaçıp gitmeseydin.

Mert: Orada yazılanların hepsi Mira’nın durumunu tam olarak yansıtmıyor olabilir. Yani birebir aynısı olacak diye bir durum yok de mi? Bünyeden bünyeye değişir durum. Korkma ya. Bir şey olmayacak Mira’ya. Zaten ne olabilir ki? Bak aklındaki kötü düşünceleri sil at. İyi düşüneceksin ki iyi olacak her şey. Bir Çin atasözü der ki… Kızıldereli atasözü müydü ?
Yaman: Abicim sürekli konuşmak zorunda mısın sen yaa?
Mert: Kusura bakma abi yaa. Ben üzülünce böyle oluyorum ben, dilime vuruyor. Sevinince de vuruyor ya neyse. Bir de heyecanlanınca. Kısacası gevezeyim diyelim. Tamam, yalnız kalmak istiyorsun anlaşıldı. Nihayet diyorsun. Tamam, gidiyorum. Aa bana bak canın sıkılırsa, konuşmak istersen falan seslen hemen gelirim. Tamam, tamam ben uzuyorum.

Mira: Aşkın ne çok yüzü var. Her yüzü de güzel değil. Bazen çok karanlık, gri.
Yaman: Hepsinin adı aşk mı sanki?
Mira: Değil. Ama herkesin birine ihtiyacı var herkesin farklı farklı bahanelerle bi eli tutmaya
ihtiyacı var. Bazen kaybetmekten korktuğu için, bazen günahı en büyük kelepçesi olduğu için,
başladığı noktaya geri dönmemek için, yalnız kalmamak için.
Yaman: Aslında bende korkuyorum, yalnız kalmaktan ikinci şansımı kaybetmekten.
Mira: O zaman elimi hiç bırakma.Medcezir Replikleri

Mert: Hayatımın ne gün değiştiğini çok iyi hatırlıyorum. Ne gün büyümeye başladığımı.
Ender: O günden sonra sahip olduğum şeyler artık sadece benim değildi. Ailem, servetim, mutluluğum.
Selim: O gün sakin hayatımıza bir bomba düştü.
Eylül: Ama ne bomba.
Mira: O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

3/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.