Masallarla Yola Çık-Judith Malika Liberman

Judith Malika Liberman’ın Masallarla Yola Çık Kitabı Çıktı.

Judith Malika Liberman’ın Masallarla Yola Çık adlı eseri Hep Kitap etiketi ile yayımlandı. Hep Kitap tarafından 2017 yılının Ekim ayında yayımlanan Judith Malika Liberman’ın Masallarla Yola Çık kitabı 336 sayfadan oluşmaktadır.

Judith Malika Liberman’ın Masallarla Yola Çık kitabından alıntılar:

Çok ses getiren ve on binlerce okura ulaşan Masal Terapi’nin yazarı Judith Malika Liberman’dan hayalbazlar, oyunbazlar ve yolcular için 40 haftalık bir serüven: Masallarla Yola Çık.

Bu 40 haftalık yolculuğun belli bir güzergâhı var. Önce orman. Korkuların karanlık dünyası. Korkularla yüzleşmek ve onları gözden geçirmek gerek. Karanlığın içine dalmadan ışık bulunamaz çünkü. Ormandan sonra dağ var sırada. Burada zirvelere doğru uçulur ve ruhlar ilhamla dolar. Ardından çöle uzanır yol. Çöl, eyleme geçebilmesi için insanı tutkuların ateşiyle bağ kurmaya ve hayatta cesurca ilerlemeye hazırlar. Ve en nihayet, deniz. Duygu dünyası. Orada ilişkilere, çevreyle nasıl bir bağ kurulduğuna bakılır.

Okurlar ormanı, dağı, çölü ve denizi 40 masalla aşacak, masalların büyülü dünyasında bilinenin içindeki bilinmeyeni görecek, hayal ettikleri hayata doğru dönüştürücü adımlar atacaklar. Bu tılsımlı yolculukta masallar onlara rehberlik edecek.

Judith Malika Liberman’ın Masallarla Yola Çık Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Masallarla Yola Çık

Kitabın Yazarı: Judith Malika Liberman

Yayınevi: Hep Kitap

Kitabın Türü: Roman

Sayfa Sayısı: 336

İlk Baskı Yılı: 2017

3.56/5 (62)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.