Marilyn Manson Sözleri

Marilyn Manson’un Şarkı Sözleri, Marilyn Manson’un En Ünlü Sözleri, Marilyn Manson’un Unutulmaz Sözleri, Marilyn Manson’un Röportajları, Marilyn Manson’un Resimli Sözleri, Marilyn Manson’un Sansasyonel Sözleri, Marilyn Manson’un Müzik Sözleri, Marilyn Manson’un Resimleri, Marilyn Manson’un Tarz Sözleri, Marilyn Manson’un Rock Roll Sözleri, Marilyn Manson’un Hıristiyanlık Hakkındaki Sözleri.

Gerçek adı Brian Hugh Warner olan Amerikalı şarkıcı Marilyn Manson’un sözleri:

Aptallarla dolu bir dünyada yaşadığında normal olmak zordur.

Bir kâğıt parçası ve kalemle birçok şey yapabilirsin; Onunla birilerini yaralayabilirsin, aşk mektubu yazabilirsin, resim çizebilirsin, k.çını silebilirsin, kâğıt parçaları yapabilirsin. Burada çok fazla opsiyon ar bu sadece senin yaratıcılığınla ve bu yaratıcılıktan geleceklerle sınırlıdır.

Bir sürü talk show seyrederim ve kadın Hollywood yıldızlarıyla seri katilleri aynı potada eritmeleri, her şeyi sansasyonel haber düzeyine indirgemeleri beni çok şaşırtır.

Dini öğretide en basit haliyle Şeytan ve Tanrı vardır. Şeytan insanlar için her zaman daha çekici bir karakterdir. Ben büyürken her hikâyede şeytan en çok hoşlandığım kişiydi, çünkü en kolay onun kimliğini saptayabiliyordunuz. Bu günlerde müzik dünyasında seks, uyuşturucu ve rock’n roll yaşam tarzını temsil eden kimseyi bulmak çok zor, çünkü herkes “etik” olmak istiyor. Bir rock yıldızı, olması beklendiği gibi olduğunda bunun için özür diliyor. Oysa insan hayattaki duruşunun sorumluluğunu da taşımak zorunda.

Ben reddedilmiş, itilip kakılmış bir çocuk olmasaydım muhtemelen bir rock yıldızına dönüşüp, bu duyguyu topluma yöneltmek istemezdim. Hıristiyan okuluna gitmemiş olsaydım bu kadar tepki gösterip bugün inandığım şeyler konusunda bu kadar açık fikirli olmayabilirdim. Bunlar bugün benim sahnedeki performansımı çok kesin hatlarla etkiledi.

Düşüncelere sahip olmaktan korkmayan, başkalarını da düşüncelere sahip olmaya zorlayan biri. Bir düşünce teröristi. Zaten bu yüzden Amerika’daki muhafazakâr sağ kanadın ve fanatik dincilerin boy hedefiyim. Çünkü düşünce onları korkutuyor. Bireye tahammülleri yok. Düşünen bir bireyden ürkütücü gerçekleri, ne kadar ikiyüzlü olduklarını duymak istemiyorlar.

Eğer bir sanatçının inançlarını yıkabileceklerini düşünüyorlarsa, inançları çok hassas olmalı.

Şeytana tapmam imkânsız çünkü şeytan yok. Eğer olsaydı o bana tapardı. Çünkü ben ondan daha kötüyüm.

Bana göre kilise tamamıyla dar kafalılar için.

Eğer o zaman müziği keşfetmeseydim şimdiki durumum çok daha farklı olurdu ve büyük ihtimalle çok daha karanlık. Jeffrey Dahmer ve Richard Ramirez gibi seri katillerin yaşamlarını okudum ve onları anlayabiliyorum. Onların nereden geldiklerini ve ne yaşadıklarını anlıyorum ve aramızdaki fark benim bir dereceye kadar kendimi ifade edecek bir çıkış yolu bulmuş olmamdan başka bir şey değil. Onlar bunu yapamadılar. Belki de yaptığımız tek şey bir yardım ve ilgi çağrısıdır yalnızca, tek fark ise bu çağrının aldığı biçim.

Her zaman bireyin zeki olduğuna inandım. Aptal olan insanlardır.

İnsanları ne düşündüklerini umursuyorum ancak bunlar tarafından yönetilmiyorum. İnsanların kesin şeyler düşünmesini istiyorum ama sanat, bir emrin, açıklamanın veya cevabın parçası olmamalı, bir soru işareti olmalı. Bazı şeyler senin hissettirdiklerini oluşturmalı.

Psikiyatriye karşıyım. Zihin, ruh üzerinde çalışıyorum. Kendimi analiz ediyorum. Kimse benim hakkımda, kim olduğuma ve ne yapmam gerektiğine karar veremez. Benim hakkımda karar verecek olan kişi benimdir. Kendine inanmak ve kararlı olmak zorundasın. Eğer değilsen her şey seni kıracaktır. Eğer hiçbir şey yapamıyorsan bu yüzdendir.

South Park’da yaşamak mükemmel olurdu. Bu adamları seviyorum. Benim beceremediğim bir şeyi yapıyorlar; ahlâki değerleri yerden yere vururken kendilerini sevdiriyorlar.marilyn manson sozleri

Eğer senin için doğru olan hayatı yaşadığını hissediyorsan, diğer insanların standartlarının ne olduğunun hiçbir önemi yoktur.

Saddam Hüseyin’i öldürmektense, ona daha büyük bir ceza vermeyi isterdim. Mesela Mc Donalds’da bir iş vermek!

Avrupa’da Amerikanlaşmayan bir şehre yolculuk yapmak gerçekten heyecan verici… İstanbul İçin.

Eğer gerçek arkadaşını bulmak istiyorsan bir gemiyi batır. İlk atlayanlar senin gerçek arkadaşın değildir.

Ve umarım ben Hıristiyanlığı sona erdirmiş adam olarak anılacağım.

4.38/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.