Lindsay Lohan Kimdir Sözleri

Dünyaca Ünlü Amerikalı Oyuncu, Model, Pop Müzik Şarkıcısı Lindsay Lohan’ın Hayatı, Söylediği Sözler.

Lindsay Lohan Kimdir?

Lindsay Lohan 2 Temmuz 1986 Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde doğdu. Lindsay Lohan’ın tam adı ise Lindsay Dee Lohan’dır. Lindsay Lohan anne ve babası birkaç kez ayrılıp tekrar bir araya gelmişlerdir. Lindsay Lohan’ın anne babası 1985 yılında ayrılmış daha sonra tekrar bir araya gelmişler. Lindsay Lohan’ın anne ve babası 2005 yılında yine ayrılmış ve en son olarak 2007 yılında boşanmışlardır.

Lindsay Lohan 3 yaşında iken birçok reklam filminde oynamıştır.

Lindsay Lohan henüz 12 yaşında iken 1988 yapımı özgün adı The Parent Trap olan Komik Tuzak adlı Disney filminde rol aldı. Lindsay Lohan çocuk yaşlarda oynadığı Komik Tuzak filminde Hallie Parker ve Annie James adındaki ikiz kardeşleri canlandırmıştır. Lindsay Lohan, Komik Tuzak filmi ile büyük bir çıkış yakalamış fakat en büyük çıkışını ise 2000’li yıllardan sonra yakalamıştır.

Lindsay Lohan pop müzik kariyerinde ise pop müziğin sevilen isimleri arasında yer almıştır. Lindsay Dee Lohan, ikinci ismi olan Dee ismini Morgan olarak değiştirmiştir.

Lindsay Lohan özgün ismi Freaky Friday olan 2003 yapımı Çılgın Cuma filminde Anna Coleman karakterini canlandırmıştır.

2010 yapımı özgün adı Machete olan Ustura filminde ise April karakterini canlandırmıştır.

Lindsay Lohan, uyuşturucu alıp araba kullandığı için 90 gün hapis cezası almış sonradan bu ceza 13 güne düşürülmüş ve tedavi görmüştür.

Lindsay Lohan’ın Boyu Kaç Metredir?

Lindsay Lohan’ın boyu 165 cm’dir.

Lindsay Lohan Türkiye’de

Lindsay Lohan 2016 yılının Ekim ayında Gaziantep’te bulunan Suriyeli sığınmacıların kaldığı Nizip Konteyner Kentini ziyaret etmiştir.

Lindsay Lohan’ın Oynadığı Filmler ve Diziler:

I Know Who Killed Me-Katilimi Tanıyorum

Ugly Betty-Çirkin Betty

Georgia Rule-Georgia Yasası

Chapter 27-27. Bölüm

Bobby

Just My Luck-Şansa Bak

Mean Girls-Kötü Kızlar

Freaky Friday-Çılgın Cuma

The Parent Trap-Komik Tuzak

Scary Movie 5-Korkunç Bir Film 5

The Canyons-Şöhret Tepesi

Labor Pains-Doğum Sancıları

Machete-Ustura

Lindsay Lohan’ın sözleri:

Onun için de daha önce ‘Dünya 5’ten büyüktür.’ ifadesini kalın kalın harflerle çizdim. Dünyada birçok ülkenin yapamadığını Türkiye yaptı. 5 büyük ülke söz verdi, ama sözlerini tutmadı. Türkiye hakkında yapılan dezenformasyon nedeniyle Türkiye’ye gelmeye korkanlar oluyor, ama ben kendimi çok rahat hissediyorum.

Sanki gözlerinde doğal bir kalem var. Çok güzel bir bebek. Gaziantep’in Nizip ilçesindeki Suriyeli sığınmacıların kaldığı konteynır kenti ziyareti sırasında Fatma adındaki bebeği kucağına alıp sevdiği sırada söylediği söz.lindsay-lohan-kimdir-resimleri

Daha önce İstanbul’a gelmiş fakat gezememiştim. Birkaç yerde yemek yedim; Türk yemekleri gerçekten harika. Reklamda oynamak ve kısa bir tatil yapmak için birkaç gün buradayım. Özellikle Ayasofya’yı gezmek için sabırsızlanıyorum.

Burası gerçekten çok güzel bir ülke. Amerika’da insanlarda önyargılar var. Türkiye’de vakit geçirmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Türkiye çok güzel ve güvenli bir ülke. Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra’ya gidince herkes alkışlıyor, bu yanlış. Döndüğüm zaman herkese bunu anlatacağım.

İngilizce Kur’an-ı Kerim’im vardı fakat İtalya gezisinde İngilizce olan Kur’an-ı Kerim’i kaybettim.

3.38/5 (32)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.