Lily Collins Sözleri

Kör Nokta, Aşk Rosie, Kutsal Savaşçı, Kaçış, Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri, Pamuk Prenses’in Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana Filmleri İle Tanıdığımız Lily Collins’in Sözleri.

Tam adı Lily Jane Collins olan 18 Mart 1989 İngiltere doğumlu güzel oyuncu Lily Collins’in röportajlarından alıntılar olsun söylediği sözlerden olsun Lily Collins’in sözlerini bu yazımızda paylaşacağız.

İngiliz pop rock müzisyeni, aktör ve baterist Phil Collins’in kızı olan Lily Collins’in en önemli filmlerinden biri de özgün İngilizce adı Mirror Mirror olan Pamuk Prenses’in Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana filmidir.

Pamuk Prenses’in Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana canlandırdığı Pamuk Prenses karakteri ile tanınırlığı bir hayli artan oyuncu Lily Collins’in kısaca hayatından bahsettikten sonra şimdi sırada Lily Collins’in söylediği sözleri paylaşmakta.

Lily Collins’in sözleri:

İlk doğum günüm babamın konserinde sahnede iken serenat yapılarak kutlandı.

Ailem bana sanata saygıyı gerçekten çok iyi aşıladı. Her zaman minnettar olmayı ve isteksiz olmamayı istedim, çünkü bu çok kolay olabilir. Yaptıklarım sayesinde şaşırmak istedim.

Bazen uçta olmayı bazen sert olmayı seviyorum. Fakat daha sonra çok yumuşak oluyorum. Bu durum üzerine de baya bir düşünüyorum.

Küçükken kitap okumayı ve aklımın içinde kaybolmayı çok severdim.

Pamuk Prenses’te ilgimi çeken en önemli şey. Zaten büyürken her zaman sevmişimdir. Ve her küçük kızın içinde biraz da olsa Pamuk Prenses olduğuna inanıyorum.Lily Collins Sozleri

Pamuk Prenses filmimizde savaş sahneleri var. Ve cüceler ile tanışıyorum. Bana göre bu hikayede çok fazla renk var. Fiziksel olarak çok fazla parlak renkler var ama bir de hikâyede renkli. Pamuk Prenses’in gittiği çok fazla değişik yolculuk var. Hem duygusal yönden hem de fiziksel yönden. Gerçekten birçok yönü ile çok canlı bir hikaye. Pamuk Prenses’in Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana filmindeki canlandırdığı Pamuk Prenses karakteri ile ilgili olarak.

2/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.