Kurt Seyit ve Şura Replikleri

Nermin Bezmen’in Kurt Seyt ve Shura Sözleri, Kurt Seyit ve Şura Filmi Resimli Replikleri, Kurt Seyit ve Şura Filmi Resimli Sözleri, Kurt Seyit ve Şura Film Replikleri, Kurt Seyit ve Şura Dizisinden Replikler, Kıvanç Tatlığuğ’un Replikleri, Farah Zeynep Abdullah’ın Replikleri, Farah Zeynep Abdullah’ın Sözleri, Kıvanç Tatlığuğ’un Sözleri, Kurt Seyit ve Şura Filminin Oyuncuları, Kurt Seyit ve Şura Filminin Konusu, Kurt Seyit ve Şura Filmi Hakkında.

Kurt Seyit ve Şura dizisi Nermin Bezmen’in ölümsüz eseri ‘Kurt Seyt ve Shura‘ adlı romanından uyarlanmıştır. Üsteğmen Seyit Eminof ve Şura’nın ölümsüz aşkını anlattığı muhteşem dizi de Üsteğmen Seyit Eminof’u Kıvanç Tatlığuğ, Şura’yı ise Farah Zeynep Abdullah canlandırmaktadır. Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı dizinin yönetmeni ise Hilal Saral’dır. ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisi 4 Mart Salı 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Kurt Seyit ve Şura dizisinden replikler:

Şura: Eline ne zaman geçeceğini bilmediğim bir mektup daha yazıyorum. 7 ay geçti. Çiçek açan bahar, kuru yaz, sarı yapraklar şahidim; seni çok özledim aşkım. Sitem etmiyorum, nasıl şartlarda olduğunu tahmin ediyorum. Ama keşke senden bir haber alabilsem… Kalemin ucundan çıkacak leke gibi tek bir noktaya, eline bulaşan mürekkebin izine bile razıyım. Kurt Seyit, sevgilim! Seni tarifi mümkün olmayan bir aşkla seviyorum. Bütün dualarım senin için.Kurt Seyit ve sura resimli replikleri

Sen hiç âşık oldun mu? Mesela onu görür görmez gözlerinin önünden bir sürü yıldız kaydı mı? Göz göze geldiniz de kalbin deli gibi çarptı mı?

Kurt Seyit: Biliyorum hepiniz çok yorgunsunuz. Çoğunuz günlerdir uyku uyumadı. Aylardır doğru düzgün bir şey yemediniz. Aklınız sevdiklerinizde, geride bıraktıklarınızda. Ama biz düşmana, bize dokunanın canını yakacağımızı göstermek için burdayız. Askeeer! Gün zafer günüdür!

2.78/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.