Kötü Çocuk-Büşra Küçük

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabını Oku, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Wattpad Oku, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabından Sözler, Kötü Çocuk Kitabından Resimli Sözler, Kötü Çocuk Meriç Tuna Sözleri, Kötü Çocuk Kitabı Meriç Tuna Kayla Sözleri, Kötü Çocuk Kayla Askaya Sözleri, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabının Konusu, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitap Özeti,Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Baş Belası Oku, Vini Uehara Kimdir, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabının Kapağında Resim Kime Aittir Kimdir, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Sözleri, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabından Alıntılar, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Alıntılar, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk En Güzel Sözleri.

Büşra Küçük‘ün Ephesus Yayınları tarafından yayımlanan Kötü Çocuk romanı 511 sayfadan oluşmaktadır.

Büşra Küçük‘ün Kötü Çocuk kitabının kapağında Brezilyalı genç blogger Vini Uehara’nın resmi kullanılmıştır. İlginç ki Brezilyalı genç blogger Vini Uehara’nın resmini kullanıldığından haberi yoktu. Büşra Küçük‘ün önce dünyanın en büyük hikaye paylaşma ve keşfetme platformu wattpad”da yazmış olduğu Kötü Çocuk romanı büyük ilgi görüp daha sonra kitap haline gelince  Türk giyim markalarından biri Brezilyalı genç blogger Vini Uehara ile iletişime geçip Türkiye’ye çağırdı.

Büşra Küçük‘ün Kötü Çocuk Hikayesi Film Uyarlandı.

Büşra Küçük‘ün Kötü Çocuk kitabı aynı isimle sinemaya uyarlandı. Kötü Çocuk filminin en güzel alıntıları, sözleri, filmin oyuncu kadrosu, konusu, senaryosu ve film hakkında bilgileri sitemizde Kötü Çocuk Replikleri sayfasında bulabilirsiniz.

Büşra Küçük‘ün Kötü Çocuk kitabından alıntılar, en güzel sözler:

Siyahın içindeki beyaz noktanın başlangıç hikâyesi…

Biz ayrılmıştık. Hem de onu ben terk etmiştim. Kötünün iyisi olsun diye. Kendimi yatağın üstüne bırakmış MENA Otel’in 438 numaralı odasının tavanını izlerken kendime ayrılığımızı ve nedenini hatırlatma ihtiyacı duyuyordum. Çünkü… Hiçbir şey yapmasa da yatağın diğer tarafındaki ağırlığı beni heyecanlandırmaya yetiyordu. “Biz ayrıldık.” diye mırıldandım kendi kendime. Meriç “Eee?”dediğinde kendi yüzleşmeme onun da dahil olduğunu kabul ettim. “Hatırlatıyorum.” “Hım. Sıra bende.”dediğinde başımı yan çevirip onun kahverengi gözlerine, küçük yuvarlak burnuna ve bir kalbi andıran dudaklarına sırasıyla baktım. Dudağımdan tanımadığım seste bir soru döküldü. “Ne için?” Meriç Tuna parıldayan kahverengi mucizeleriyle bana bakarken kim olduğumu unutturuyordu. “Siyah benim rengim Kayla. Çiçekli elbiselerine ne oldu?” “Değişiklik yaptım.” Meriç içini çektikten sonra başını yastığa doğru biraz daha bastırdı. “Ayrıldık demiştin değil mi?” Ses çıkarmadan ona bakmaya devam ettim. Meriç bir kez daha içini çekti. “Ne saçmalıyoruz biz?”dedikten yarım saniye sonra üstümdeydi. Bu ani yer değiştirmesiyle bedenim ona doğru kıvrıldı. Derin bir nefes alıp onu bekledim. Konuşmadan önce diliyle dudağını ıslattığında göğüs kafesimin altında bir sarsıntı yaşanıyordu. O’nun sarsıntısı. “Hatırlatayım. Sen benimsin, baş belası.

Kayla, on yedi yaşına girdiğinde, ilk kez gördüğü babasıyla, yabancı bir şehre taşınır. Bu yeni şehirde yaşadığı zorluklar karşısında, hiç beklemediği bir çocuk hep yanında olur. Meriç, etrafına ördüğü sağlam duvarlar arasında yaşayan, yalnızlığı seçmiş bir çocuktur. Kayla ilk kez bir erkeğe güvenir. Meriç’in sırlarla dolu hayatı onu düştüğü karanlığın derinliklerinden yukarıya çekerken, yanlışlar doğru gözükür. Ta ki Kayla, isminin anlamına yakışır bir şekilde yaşamadığını fark edinceye dek…

Güvendeydim! Güvende olduğuma inanamıyordum ama güvendeydim işte. Bu kolların arasında kimsenin bana zarar veremeyeceğini biliyordum. Sigaranın gömleğine sinen yoğun kokusunu alırken, hızla uzaklaşan ayak seslerini duydum. Sonunda sadece fırtınanın sesi duyulmaya başladığında, belimdeki eller dirseklerimi tuttu. Beni kendinden uzaklaştıracağını anlayıp ona sıkıca sarıldım ve tutmakta olduğum gözyaşlarımı serbest bıraktım. Hamlem işe yaradı. Dirseklerimden vazgeçip, ellerini tekrar belime doladı. “Korkma artık. İyisin,” diye fısıldadı bir süre sonra. Beni rahatlamak ister gibiydi. Korkmuyordum. Ona neden güvendiğimi bilmiyordum ama onun yanında korkmuyordum.

Benim yüzümden okuldan kaçtıysan peşime takıl. Pes etme. İlk kural.kotu cocuk resimli sozler

Sana değer verir rolü yaparken, başka kızlara ara vermem gerekecek. Ve bu da demek oluyor ki, seni etkilememeye çabalamayacağım. Benimle takılmandan zevk alacağım. Kendi iradenle başbaşasın.

Senden daha fazlasını bana verecek kızları bırakıp seninle uğraştığıma göre, onlardan farklısın. Bu kadarıyla idare et, çünkü daha fazlasını duyamazsın.

Gelecekle ilgili ne istediğimden emin değilim. Şu an onu istediğini haykıran hücrelerim var ama.

Sen benden korkuyorsun. Benim kendimden korktuğum gibi.kotu cocuk busra kucuk

Korkmaman için yapman gerekeni söylememi ister misin? Sev beni. Sevgini göster bana.

Beni sevecek kadar aptalsın,” dedi sonra küçümser gibi. Ah! Senin küçümsemen önemli değil, bay düşüncesiz. Üzerine toprak attığım gururum, beni yeterince küçümsüyor zaten. Onunla başa çıkıp, seni hâlâ önemseyebiliyorsam, seninle de başa çıkabilirim.

Siyah koca bir kağıdın üstündeki küçük, minik, ufak bir noktanın seni rahatsız edeceğini söyleyecek kadar sınırlı olamazsın herhalde.

3.66/5 (89)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.