Kördüğüm Replikleri

Kördüğüm Dizisi Fox Ekranlarında Yayınlanan İlk Bölümü İle İzleyicilerle Buluştu.

Fox’ta her Perşembe günü saat 20.00’de yayınlanan Kördüğüm dizisinin yönetmenliğini Gökçen Usta ve Deniz Yorulmazer yapmıştır.

Kördüğüm dizisinin senaristleri ise; Yiğit Okan, Sedef Bayburtluğlu ve Yasemin Kırbaş’tır.

Kördüğüm dizisinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Naz Elmas, Rojda Demirer gibi ünlü isimler ile göze çarpmakta. Ünlü isimlerin yanında birçok usta isminde yer aldığı Kördüğüm dizisinin ilk bölümü 7 Ocak 2015 Perşembe günü saat 20.00’de yayınlandı.

Kördüğüm Dizisinin Oyuncuları: İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Naz Elmas, Ayda Aksel, Ege Aydan, Tülay Günal, Ferit Aktuğ, Ali Tutal, Rojda Demirer, Gözde Çığacı, Sabriye Kara

Kördüğüm Dizisinin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Ali Nejat Karasu karakterini İbrahim Çelikkol, Naz Özer karakterini Belçim Bilgin, Umut Özer karakterini Alican Yücesoy, Feyza Karasu karakterini Tülay Günal, Genco karakterini Ferit Aktuğ, Gökçe karakterini Gözde Çığacı, Didem karakterini Naz Elmas, Ayşen İşleyen karakterini Ayda Aksel, Ayhan karakterini Ege Aydan, Hasan karakterini Ali Tutal, Neslihan karakterini Rojda Demirer ve Cahide karakterini Sabriye Kara canlandırmaktadır.

Kördüğüm Dizisinin Konusu: Güçlü, varlıklı, katı, insafsız genç bir işadamı Ali Nejat Karasu ve yeni çocuk doktoru olmuş genç bir kadın Naz. Doktor Naz ile Ali Nejat Karasu’nun karşılaşması ve sonrasında iki erkek ve bir kadının çevresinde gerçekleşen, modern zamanlarda bir metropolün kalbine inen aşk ve dönüşüm hikayesi.

Kördüğüm dizisinin en güzel replikleri:

Sevgilim kardeşim her zaman gibi hepimize muhteşem bir gösteri hazırlamış.kordugum replikleri

Seni ne kadar sevdiğimi anlatamam.

Bu hayatta pek çok kimsenin sahip olamayacağı birçok şey verdin bana ama belki de öğrettiğin en değerli şey ne olursa olsun hayallerinden vazgeçmemek oldu.

Ali Nejat Karasu eğer yapabilirsen sevgini ver ona.

4.05/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.