Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir Sözleri

Manken, Sinema ve Dizi Oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un Hayatı, Sözleri:

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 tarihinde Adana’da doğdu. Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Edirneli ve babası Boşnak kökenlidir.

Basketbolcu Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ mankenliğe başlamadan önce basketbolcuydu. Kıvanç Tatlıtuğ, Adana’da iken Fiskobirlik, Güney Sanayi, Çukurova Kulübü, Devlet Su İşleri ve Tarsus Amerikan Kulübü kulüplerinde basketbol oynadı. Daha sonra Ülkerspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe’de basketbol oynadı. Basketbol antremanda sakatlanınca basketbol kariyerine son verdi.

2002 Best Model of Turkey

Sakatlık sonrası mankenliğe başladı. Modellik yapan Kıvanç Tatlıtuğ 2002 Best Model of Turkey manken yarışmasında birinci oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Boyu Kaç Metredir?

Kıvanç Tatlıtuğ’un boyu 187 cm’dir.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Göz Rengi Nedir?

Kıvanç Tatlıtuğ’un göz rengi mavidir.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Saç Rengi Nedir?

Kıvanç Tatlıtuğ’un saç rengi sarışındır.

Birçok ünlü manken ajansında çalıştı. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ayrıca birçok dizi ve filmde rol almıştır. Kıvanç Tatlıtuğ,2005-2007 yılları arasında yayınlanan Gümüş dizisinde Mehmet Şadoğlu karakterini, 2008-2010 yılları arasında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül Haznedar karakterini, 2011-2013 yılları arasında yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Kuzey Tekinoğlu karakterini, 2014 yılında yayınlanan Nermin Bezmen’in ‘Kurt Seyit ve Şura’ adlı kitabından dizi olarak uyarlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kurt Seyit karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında yayınlanan Kelebeğin Rüyası filminde Muzaffer Tayyip Uslu karakterini canlandırdı.

Ezel Dizisi Sekiz

2010 yılında Ezel dizisinde Sekiz karakterini canlandırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un 2016 Yılındaki Yeni Dizisi Cesur ve Güzel

2016 yılında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisinde Cesur karakterini canlandırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ özgün adı Toy Story 3 olan Oyuncak Hikayesi 3 adlı animasyon filminde Ken karakterinin Türkçe seslendirmesini yapmıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Oynadığı Filmler ve Diziler:

Acemi Cadı

Ezel

Kelebeğin Rüyası

Gümüş

Menekşe ile Halil

Aşk-ı Memnu

Kuzey Güney

Kurt Seyit ve Şura

Cesur ve Güzel

Kıvanç Tatlıtuğ’un sözleri:

Yaşlanmaktan asla korkmuyorum. Çünkü bu hayatın bir döngüsü. İnsanlar nasıl doğuyorsa, günü gelince de hayata gözlerini kapatacak. Dışarıdan bakınca hep yakışıklılığım konuşuluyor ama maneviyat çok daha önemli. Belli bir yaştan sonra bu tipin, bu fiziğin hiçbir önemi kalmayacak. Esas olan hayattaki duruşunuz.

İnsanların benim özel yaşantımı öğrenmelerini istemiyorum. Beni işimle bilsinler, başka bir tarafımla değil. İşimle ilgili 10 saat konuşalım. Ama konu Kıvanç’a geldiği zaman utanıyorum, sıkılıyorum.

Kardeşler çok önemli. Çok şanslıyım. Ben dört numarayım. Hepsi evlendiler, çoluk çocuk sahibi. Belirli günlerimiz var, toplanıyoruz. Birbirine bağlı bir aileyiz. O bağlılığın ne demek olduğunu anlıyorum.

Yakışıklı olmanın bir faydasını görmedim.

Yakışıklı ya da güzel olmak çok önemli değil. Sürekli bu soruluyor. Önemli olan kendini nasıl hissettiğindir. Yakışıklı ve güzel olmak çok göreceli bir kavram. Bu konu hakkında nasıl konuşayım bilemiyorum. Yakışıklı olmak ne avantaj ne de dezavantaj. Eyvallah yakışıklı diyorlar ama ekstra bir kazancını görmedim.kivanc-tatlitug-kimdir

Bugüne kadar canlandırdığım roller içinde en çok Kuzey’i sevdim. Bir de Sekiz’i.

Dünyadaki en büyük zenginlik insanın ailesi. İyi ki çok çocuklu bir ailede büyümüşüm. Ben de bir gün evlenirsem herhalde birkaç çocuk yapmak isterim. Tek çocuk olan çok arkadaşım var. Ne zaman bize gelseler dünyanın en mutlu insanları olurlardı. Evdeki durum şu: Her odadan bir ses çıkıyor. Gülüşmeler, hoşsohbet, tartışma, hepsi var. Evin her santimetrekaresi yaşıyor. Bende kız kardeş var, ağabey var, abla var… Kardeşlerimi gece arasam veya kapılarını çalsam, ‘’Niye geldin, şu anda uyuyoruz’’ demezler.

Hayatım boyunca da ailem dışında kimseye hesap vermedim, vermem.

2.62/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.