Kitap Yorumları

Kitap Önerilerini Arayanlar, Kitap Satın Almadan Önce Kitaplarının Yorumunu Merak Edenler, En Güzel Kitap Yorumlarını Sitemizde Bulabilirsiniz.

Tanımadığımız bir yazar veya tereddüt ettiğimiz bir kitap olunca internette o kitapla ile ilgili yorumlara, önerilere, tavsiyelere, olumlu yorumlara, olumsuz yorumlara bakarız. Bazen hiçbir yorum bulamadığımız da oluyor.

Sadece bildiğimiz bir yazar veya satın almayı düşündüğümüz bir kitap ya da satın almayı düşündüğümüz romanın yazarı hakkında bilgi sahibi olmak için de kitap önerilerini, kitap tavsiyelerini, yazar önerilerini tavsiyelerini internette bulmaya çalışırız.

En çok satan romanlar, hikayeler, şiir kitapları, bilim kurgu kitapları, aşk kitapları, romantik kitaplar, dini kitaplar, fantastik kitaplar, gerilim kitapları, psikoloji kitapları ve bunun gibi birçok farklı türden kitapları araştırırız.

Amacımız okuduğumuz kitaptan bir şeyler öğrenmek, sıkılmadan kitabı okuyabilmek ve okudukça okuma istediğimiz getirecek ve kitap bittiğinde tatlı bir tebessüm ve kitap bitti diye buruk bir sevinç bırakmasını sağlayan kitapları bulup okumak.

İyi bir kitap bulmak, kitap yorumlarını okuyup, kitap önerilerine bakıp, en çok satan kitap listelerine bakarak bulunabilir.

Ayrıca www.kitapsozler.com sitesinden de en çok oylama yapılan kitaplara Top 10 listesinden bakarak bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Kısaca okunacak güzel bir kitap nasıl bulunur birçok farklı yoldan anlattık bu yollardan biri de kitap yorumlarını okuyarak kitaplar hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Biz de bu yazımızda kitap yorumlarını yayınlayarak sizlere kitaplar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Kitaplar ile ilgili yorumlar:

Öznur Yıldırım’ın Yabancı Şahmeran Kitabı Hakkında Yorumlar:

Öznur Yıldırım‘ın kitabını herkese öneririm. Bu kitap bana her şeye karşı dikkati öğretti, kafamın dikine gitmemeyi ve ne olursa olsun düşünerek bir şeyleri yapmayı öğretti. Yabancı&Şahmeran kitabı Wattpad’de yazıldı ve ben bu kitabı Wattpad’de 6 kez bitirdim. Kitap olarak aldım çünkü içindeki olayları bir kez daha yaşayabilmek, kendimi içinde hissedebilmek için.

Yorum: Nigar Sarıfakıoğluları’na aittir.

Gülsen Kılıçaslan’ın Deli Kitabının Yorumu:

Kitap tek kelime ile mükemmel. Kelimelere özenle dokunulmuş ve özenle yazılmış. Hiçbir olay karışıklığı yok. Kitaba resmen aşık oldum. Kitap o kadar harika ve tek kelimeyle mükemmel ki… Neyse kitabı okumak isteyip,tereddütte kalıp okumayanlara tavsiyem. Hiç düşünmeden açın ilk sayfasını okuyun,sonrası geliyor zaten. Bu kitabı yazıp,bize kavuşturan yazarımız Gülsen’e teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum: Nigar Sarıfakıoğluları

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.