Keira Knightley Sözleri

Elizabeth Bennet’in Sözleri, Keira Knightley’in Söylemiş Olduğu Sözler, Pride and Prejudice Elizabeth Bennet’in Sözleri, Aşk ve Gurur Elizabeth Bennet’in Sözleri, Keira Knightley’in Sinema Sözleri.

Orijianl adı Pride and Prejudice olan Aşk ve Gurur filminin Elizabeth Bennet’in söylediği sözleri bu yazımızda paylaşıyoruz.

En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’ne en genç aday gösterilen 3. kişi olmuş ve 20 yaşında Oscar’a aday gösterilmiştir.

Aşk ve Gurur isimli 2005 yapımı filmde canlandırdığı Elizabeth Bennet rolü ile Oscar, Altın Küre ve Satellite ödüllerine aday gösterilmiştir.

Oscar’a aday gösterilmiş İngiliz sinema oyuncusu Keira Knightley’in sözleri:

Twitter hesabı açtığımda sadece 12 saat dayanabildim Sanki bir okul bahçesinin ortasında duruyormuşum gibi hissettim. Hayatımın bana özel kalmasını seviyorum.

Kraliyet bebeğiyle ilgili çok heyecanlıyım. Ama monarşinin lehinde bir görüş bildirmek istemiyorum. Bu vatan hainliği sayılır mı?Keira Knightley Sozleri

Dönem filmleri çekiyorsunuz, tuhaf ve eski bir hastalığa yakalanıyorsunuz. Aptal gibi doktora gitmedim. Bu oyun için prova yapıyordum. O kadar kötü oldum ki ayakta duramaz hale geldim. “Lütfen doktora gider misin?” dediler bana. – Akciğer Zarı İltihabı Teşhisi konulduğu zaman. –

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.