Kayıp Sır-Okay Tiryakioğlu

Tarihi Romanlarının Ünlü Yazarlarından Okay Tiryakioğlu’dan Sürükleyici Bir Roman Daha; Kayıp Sır

Kayıp Sır romanı tarihi romanları ile tanınan yazar Okay Tiryakioğlu’nun bir eseridir. Romanları çok satan yazar Okay Tiryakioğlu’nun 2016 yılının son günlerinde yeni romanı Kayıp Sır adlı eseri çıkardı.

Tarihi romanları sevenler Okay Tiryakioğlu’nun yeni romanı Kayıp Sır romanını tarihi romanlar okumalı.

Okay Tiryakioğlu’nun Kayıp Sır kitabı Timaş Yayınları etiketi ile okurların karşısına çıktı. Okay Tiryakioğlu’nun Kayıp Sır romanı Timaş Yayınları etiketi ile 2016 yılının Aralık ayında yayımlandı. Okay Tiryakioğlu’nun Kayıp Sır Kutsal Emanetleri’n Sırrı romanının sayfa sayısı 440 sayfadır.

Okay Tiryakioğlu’nun Kayıp Sır kitabından alıntılar:

Yavuz Sultan Selim Han’ın Mısır Seferi devam ederken, Portekizlilerin Hazreti Peygamber’in kabrini açma ve mübarek naaşını kaçırma planları yeniden mi gündeme geliyordu? Eğer öyleyse, bu menfur girişimin arkasında yatan sebepler neydi ve buna kim mani olacaktı?

Vehimi Orhun Çelebi önderliğindeki Hilaliler, bu defa Portekizli Amiral Alfonso d’Albuquerque ve Vatikan istihbarat örgütü Demir Haç’a karşı unutulmaz bir mücadeleye girişiyor…

Bu kıyasıya mücadele içinde Vehimi ve Çelik Hilal üyeleri Hazreti Peygamber’in mübarek bedenlerini muhafaza etmek için nasıl çalışacak?

Sahip olanın daimi bir muzafferiyeti kucakladığına inanılan Hazreti Davut’un kılıcını İstanbul’a getirebilecekler mi?

Onunla seyahat edenlerin bereketli güney denizlerinde görünmez olarak dolaşacağı efsanesindeki Cantino Haritası’nı ele geçirebilecekler mi?

Türkiye’nin en çok okunan tarihî romanlarının yazarı, okurları tarafından ‘’günümüzün Peyami Safa’sı’’ olarak anılan Okay Tiryakioğlu, bu romanıyla tarihte çok önemli bir tuğlayı yerine yerleştiriyor.

3.74/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.