Kaybolan Yıllar-Kathryn Hughes

Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar Romanı Çıktı.

İngiliz tarihçi, biyografi yazarı ve gazeteci Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar romanını okurken gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Kathryn Hughes’in dram ağırlıklı Kaybolan Yıllar kitabı aşkın, dramın harmanlandığı bir roman.Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar kitabını okurken hikaye sizi hüzünlendirerek türden akıcı bir dille yazılmış bir roman. Dramın ön planda olduğu roman okuyucuyu okurken duygulandırmaktadır.

Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar romanı yazarın Türkçe yayımlanan ilk romanıdır.

Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar romanının özgün adı The Letter olup romanın İngilizce baskısı çok satan kitaplar arasındadır.

Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar romanı Türkiye’de yayımlanır yayımlanmaz kitapseverlerin ilgisini çekmeye başladı.

Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar romanı Arkadya Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı.

Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar kitabı Arkadya Yayınları tarafından 2016 yılının Ağustos ayında piyasaya çıktı.

Arkadya Yayınları’ndan çıkan Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar kitabının Türkçe çevirisini Ayhan Ece Şirin yapmıştır.

Ayhan Ece Şirin tarafından Türkçe çevirisi yapılan Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar kitabının sayfa sayısı 368 sayfadan oluşmaktadır.

Kathryn Hughes’in Kaybolan Yıllar kitabından alıntılar:

Acının topraklarına düşmüş bir kalp, kırıklarına rağmen umuda sürgün verebilir mi?

Tina Craig, umutsuz bir evliliğin demir parmaklıkları arasına hapsolmuş, şiddet mağduru genç bir kadındır. Tek istediği ona işkence eden kocasından kurtulmak olan Tina, kaçabilmek için gizlice para biriktirmeye başlar. Tek dayanağı, özgür olacağı o günün yakında geleceğine inanmasıdır. Öte yandan, kader onun için farklı sürprizler hazırlamaktadır. Çalıştığı hayır kurumuna gelen paketin içinde bulduğu şeyin, onu bambaşka bir yola sürükleyeceğinden habersizdir.

1939 yılında ise Billy Stirling adındaki yakışıklı genç, ilk görüşte vurulduğu Chrissie Skinner ile ilerde mutlu bir aile kurmayı planlamaktadır. kaybolan-yillar-kathryn-hughesFakat sevdiği kadın için kurduğu hayaller ile arasına giren büyük engeller, bir anda onu çaresiz bırakır. Biricik aşkını kaybetmek üzere olan Billy, onları yeniden bir araya getirerek, gelecek kötü günleri değiştirmesini umduğu bir şey yapmaya karar verir. Yapacağı şey, gerçekten de geleceği değiştirecektir. Ancak hiç ummadığı bir şekilde…

Kathryn Hughes, usta kalemiyle sizi yürek burkan bir yolculuğa çıkarıyor. Hikâyeleri kalp kırıklıkları, acı ve gözyaşı ile yazılan iki kadının, umuda yolculuğuna bir bilet de siz alın.

2.52/5 (29)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.