Kaybedenler Kulübü Replikleri

Kaybedenler Kulübü Filminden Nejat İşler Replikleri, Kaybedenler Kulübü Filminden Replikler, Kaybedenler Kulübü Filminden Yiğit Özşener Replikleri, Kaybedenler Kulübü Filminin Oyuncuları, Kaybedenler Kulübü Filminin Yönetmeni Kimdir, Kaybedenler Kulübü Filminin Karakterleri, Kaybedenler Kulübü Filminden Barış Bağcı Replikleri, Kaybedenler Kulübü Filminden En Güzel Sözler.

Yönetmenliğini Tolga Örnek’in yaptığı Kaybedenler Kulübü 2010 yapımı komedi, dram filmidir.

Kaybedenler Kulübü Filminin Oyuncuları: Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe, İdil Fırat, Rıza Kocaoğlu, Serra Yılmaz, Erdal Küçükkömürcü, Cengiz Bozkurt, Barış Bağcı

Kaybedenler Kulübü filminde; Kaan karakterini Nejat İşler, Mete karakterini Yiğit Özşener, Zeynep karakterini Ahu Türkpençe, Aslı karakterini İdil Fırat, Murat karakterini Rıza Kocaoğlu, Çakal Yılmaz karakterini Cengiz Bozkurt, Devrim karakterini Barış Bağcı

Kaybedenler Kulübü Filminin Konusu: Alternatif kitaplar basan bir yayınevinin sahibi olan Kaan ile Kadıköy’de bar işleten, çok sıkı bir plak ve efemera koleksiyoneri olan Mete 90’lı yılların ikinci yarısında, sanki bir yerde oturmuş konuşuyorlarmış ve kimsenin bundan haberi yokmuş gibi bir radyo programı yapmaya başlarlar. Yaptıkları program zaman içinde hem onların hem de dinleyenlerin hayatını değiştirecektir. Programın şöhreti hızla yayılırken Kaan ve Mete eski hayatlarına aynen devam ederler. Her gün başka kadınlarla yalnızlığını gidermeye çalışan Kaan, aradığı aşkı Zeynep’de bulur ve bu aşkı tutkuyla yaşamaya çalışır; aralarındaki hayat görüşü farklılığına rağmen… Bu arada herkesin ‘kendi kaybını’ bulduğu ‘Kaybedenler Kulübü’, toplumun farklı kesiminden insanları bir araya getirerek adeta bir ‘ortak mahalle’ de buluşturur. Kendi yalnızlıklarıyla bile dalga geçen, sisteme her gün başkaldıran,  hayatın kıyısında yaşayan Kaan ve Mete’nin renkli hayatlarını yansıtan programın tutkunları, ‘Kaybedenler Kulübü’nün üyeleridir artık.

Kaybedenler Kulübü filminden en güzel unutulmaz replikler:

Devrim: Orhan Veli ne demiş?
Kaan: Ne demiş abi.
Devrim: Ne bileyim abi mutlaka bununla da ilgili bir şey demiştir.

Mete: Hoş çakalın Kaybedenler Kulübü bitti.

Kaan: Ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir?

Mete: İyi geceler sayın dinleyen sizinle yatmış mıydık?

Mete: Hadi iyi geceler sayın dinleyen mübarek Christmas bayramınız kutlu olsun.

Mete: Hiç birisinin sana sahip olduğunu düşündüğün oluyo mu? Ya da bi şeyin.

Kaan: Zincirlerimizden başka kaybedecek bir şeyimiz yok dedi. Kaan dedi. Fuck off dedim yaa. Sen dedim bu zihniyetle yüzyılı mahvedersin dedim ya, ya bu yüzyıl alt üst olur dedim ya. Yarın öbür gün Rusya’da devrim olur dedim ya. Ve nitekim oldu işte.

Kaan: Kent dinleyenleri Kaybedenler Kulübü burası.

Mete: Eski sevgilimi hatırladım yaa?
Kaan: Hangisini?
Mete: Ya işte onu hatırlayamadım.Kaybedenler Kulubu Replikleri

Mete: Kadınların özelliği ne biliyor musun? Seni sen yapan özelliklere aşık olup, sonra senden o özellikleri almaya kalkıyorlar.
Kaan: Hiç gülümsemedi. Hiç. Hiç, gülümsemeyecek gibiydi. İyi bir gün batımından beklenebilecek her şey vardı oysa. Gökyüzünde bütün o sıcak renkler. Hafif bir esinti. Ve parfümünün kokusu. O anda bir, bir örs düşse gökyüzünden. Ancak dokuz gün dokuz gece sonra varabilirdi yeryüzüne.

2.94/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.