Kate Upton Sözleri

Kate Upton’un Söylediği Sözler.

Kate Upton, 10 Haziran 1992 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Michigan eyaletine bağlı Berrien ilçesinde yer alan St. Joseph şehrinde doğdu.

Vücut ölçüleri ile dikkat çeken mankenin boyu 178 cm olup beden ölçüleri 84-63-92’dir. Dünyaca ünlü Kate Upton’un sözlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kate Upton’un sözleri:

İnsanlar benim hoş olmadığını düşünürdü. Göğüslerim olmadığını söylerlerdi. Hatta bir ara estetik operasyon yaptırmayı düşündüm. Ama sonra büyüdükçe vücudum da bu şekli almaya başladı.

Benim için, ‘O kız güzel değil, memeleri yok’ derlerdi. Diğer kızları kıskanırdım. Ergenlik çağında birden ortaya çıkıverdiler, onları çok sevdim. Yoklar diye üzülüyordum ve birdenbire onlara sahip oldum.

Hiçbir zaman ‘Tüm erkeklerin fantezisi olmalıyım’ demedim. Hâlâ normal bir kızım. Bu yüzden insanlar yanıma gelip ‘Vücudunla barışıksın ve mutlusun’ deyince mutlu oluyorum.

Kariyerimle ilgili yürüdüğüm yola güveniyorum.

Modelliğe ilk başladığım yıllar katalog fotoğraflarında yer almaktan zevk almıyordum ama büyüdükçe bu iş beni heyecanlandırmaya başladı.

Bakışlarımla resmen kendimi öldürüyorum. Normalde kendimi severim ama bu aralar nedense görüntümü pek fazla beğenmiyorum.

Modelliği başladım ilk yıllar ajans sahipleri beni sevmişti fakat kilo vermem konusunda baskı yaptılar. Kendimi çok kötü hissetmiştim. Yine de hiç kilo vermedim. Halimden de gayet memnunum.

Aşırı çıplak poz verenlere saygı duyuyorum fakat bu tarz, aşırı çıplak fotoğraf çektirmeyeceğim.

Göğüslerimi sevmiyorum. Keşke daha küçük olsalardı.

Şöhrete genç yaşta eriştim ve artık gitgide şöhrete alıştım.kate-upton-resimleri-sozleri

Başarılı olacağıma konusunda inançtım tamdı. Fakat bu sektördeki başarı tanımının gerçek anlamını bilmiyordum.

Türk erkeklerine karşı son zamanlarda bir ilgim oluştu. Birçok Türk erkeğinin hayallerindeki kadın olmak gurur verici.

Mankenliğe ilk başladığım yıllar kilolarımdan dolayı ajans zayıflamam gerektiğini söylüyordu. Her çekim sonrası kendimi kötü hissediyordum.

2/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.