Karun ve Anarşist-İskender Pala

İskender Pala’nın Karun ve Anarşist Romanı Çıktı.

Kitapları çok satan yazarlarından İskender Pala’nın 2017 yılında çıkan yeni eseri Karun ve Anarşist raflarda yerini aldı.

İskender Pala’nın Karun ve Anarşist romanı Kapı Yayınları etiketi ile okurlarla buluştu.

İskender Pala’nın Karun ve Anarşist kitabının birinci baskısı 150.000 adet olarak basılmıştır.

İskender Pala’nın Karun ve Anarşist kitabı Kapı Yayınları tarafından 2017 yılının Ocak ayında yayımlandı. Kapı Yayınları tarafından yayımlanan İskender Pala’nın Karun ve Anarşist kitabının sayfa sayısı 320 sayfadır.

İskender Pala’nın Karun ve Anarşist kitabından alıntılar:

Tarih bir ayna… Aynayı kaplayan bir dilemma…

Kutsal Hermos’un suyuna karışan altının rengi hızla kan kızılına dönüşürken; kâhinler yaklaşan büyük savaşın haberini vermiş, tekinsiz bir hava zengin Lidya diyarını sarıp sarmalamıştı. Bir cephede güçlü askerleri ve görkemli hazineleriyle Aslan Kral Krezüs nam-ı diğer Karun; diğer cephede terk edildiği ölümü alt edip Pers diyarına hükmedecek olan Keyhüsrev.

Ve aynada sır dolu bir yansıma; tarihin öteki yüzünde devam eden karanlık…

Bir darbeye koşan Türkiye’de polis sirenleri yeri göğü inletiyor, silah sesleri sloganlara karışıyordu. Günleri ve geceleri esir alan terör, sokak çatışmaları, soygunlar, cinayetler her şehirde, her sokaktaydı. Kültür ve sanat kana bulanacaktı. Savrulan hayatlar, imkânsız aşklar…

Kim haklıydı? Ah!..

Karun ve Anarşist, tarihin akışını belirleyen hırsların ve tarihi aşan aşkların romanı. Coğrafyamızın kaderine bilgece bir bakış. İskender Pala’nın hep zevkle okunan usta kaleminden…

3/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.