Kardeşim Benim Replikleri

Aslı Enver, Burak Özçivit ve Murat Boz’un Başrollerinde Oynadığı Sinema Filmi Oynadığı Kardeşim Benim

Kardeşim Benim filmi 15 Ocak 2016 yılında vizyona girdi. Kardeşim Benim filminin fragmanı milyonlarca kişi tarafından izlendi. Sinemada da büyük başarı elde etmesi beklenen Kardeşim Benim filminin yönetmenliğini Mert Baykal üstlenmiştir.

Yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı Kardeşim Benim filminde Türkiye’nin en ünlü isimlerinden olan Aslı Enver, Burak Özçivit ve Murat Boz başrol oynamaktadır.

Kardeşim Benim Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı.

Kardeşim Benim filmi Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Assos antik kentinde çekildi.

Kardeşim Benim Filminin Oyuncuları: Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver, Ahmet Gülhan, Ferdi Sancar, Burak Satıbol, Gözde Mutluer, Nazan Kesal

Kardeşim Benim Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Hakan karakterini Burak Özçivit, Hakan’ın abisi Ozan karakterini Murat Boz, Hayat Bilgisi ve Kavak Yelleri dizisi ile tanıdığımız Aslı Enver filmde Zeynep Uysal karakterini, Tato karakterini Ferdi Sancar, Bakkal karakterini Burak Satıbol, Ayşe karakterini Gözde Mutluer, Ayşe’nin annesi karakterini Nazan Kesal ve Erkan Baba karakterini Ahmet Gülhan canlandırmıştır.

Kardeşim Benim Filminin Konusu: Sakin ve gizemli bir karaktere sahip olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır.

Annelerini küçük yaşta kaybeden iki kardeşin babaları Erkan düğün şarkılığı ile geçimini sağlamaktadır. Üçü kasaba kasaba düğünlerde dolaşmış, küçüklüklerini resmen göçebe bir şekilde sürdürmüşlerdir. Bu dönemde babası küçük kardeş Ozan’ın tüm sorumluluğunu, abisi Hakan’a devreder. Abi Hakan bu yüzden erken olgunlaşır. Ozan ise Hakan’ın içinde kalan çocukluğu doya doya yaşamıştır. Bu ikili durum abi kardeş ilişkisini zamanla zedeler…

Babalarının cenazesi iki kardeşi yıllar sonra bir araya getiren yegâne şeydir. Her ikisi de son görevlerini yerine getirip bir an önce kendi hayatlarına geri dönmeyi planlarken, geride kalan vasiyet her şeyi değiştirecektir.

Kardeşim Benim filminin en güzel replikler:

Bu videoyu izlediğinize göre ben çoktan ananızın yanına gitmişim demektir. Şimdi beni iyi dinleyin bu sizden baba olarak son istediğim. Yıllardır konuşmuyordunuz bakalım bunu da konuşmadan çözebilecek misiniz? Eğer sizde biraz babalık hakkım varsa…

Şarj bitmesinde akşam çocuğun ödevi var.

Hayret ilk defa ben de senle aynı fikirdeyim.Kardesim Benim Replikleri

Sahneyi kurarım, müziği yaparım sen çıkar söylersin. Her şey eski usulde.

Biz albümler tutmayınca yol yardım işine girelim dedik.

Sen benim hayatımda kamburdan daha fazlasıydın.

Bir an birimizin gerçekten sevebileceğine inandım biliyor musun?

2.33/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.