Karagül Replikleri

Karagül Dizisinin En Güzel Replikleri, Karagül Dizisinin Oyuncuları, Karagül Dizisi Hangi Kanalda Saat Kaçta, Karagül Dizisinin Karakterleri, Karagül Dizisinin Oyuncuları Kimdir, Karagül Dizisi En Güzel Sözleri, Karagül Dizisi Yavuz Bingöl Replikleri, Karagül Dizisi Yavuz Bingöl Sözleri, Karagül Dizisinin Unutulmaz Replikleri, Karagül Dizisi Ebru Sezgin Şanverdi Replikleri, Karagül Dizisi Ece Uslu Replikleri, Karagül Dizisi Kendal Şanverdi Replikleri, Karagül Dizisi Özcan Deniz Replikleri, Karagül Dizisi Replikleri, Karagül Dizisi Murat Şanverdi Replikleri, Karagül Dizisi Fırat Mercan Replikleri.

Karagül yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yaptığı Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi. Dizide bir çok ünlü oyuncu yer almaktadır.

Ebru Sezgin Şanverdi karakterini Ece Uslu, Kendal Şanverdi karakterini Mesut Akusta, Özlem Şanverdi karakterini Hilal Altınbilek, Fırat Mercan karakterini Yavuz Bingöl, Baran Şanverdi karakterini Mert Yazıcıoğlu, Kadriye Şanverdi karakterini Şerif Sezer, Narin Mercan karakterini Özlem Conker, Maya Şanverdi karakterini İlayda Çevik, Ada Şanverdi karakterini Ayça Ayçin Turan ve konuk oyuncu rolünde ise Özcan Deniz, Murat Şanverdi karakterini canlandırmaktadır.

Karagül dizisinin replikleri:

Fırat: Ama ateş kimin avucuna düşerse onun ciğerini yakar. Kimi kavurursa onu büyütür.

Kadriye Ana: Kendal gidin derse vardır bir bildiği orda beklesen de kader aynı yazıyı yazıyı burda beklesende.

Narin: Sen bu karanlık günlerden de çıkacaksın eminim ben.
Murat: Narin…

Kendal: Sen oynadın sen kaybettin.

Ebru: Ben ne yapacağım şimdi Fırat? Murat’ın bana yaptığı onca şeye rağmen, onu asla affetmeyeceğimi bilmeme rağmen kalben hala ona bağlı olduğumu, onun döneceğine dair umudumu kaybetmediğimi biliyorsun değil mi?

Ebru: Benim doğrularım ile buranın doğruları birbirini tutmuyor.

Özlem: Halıyı döven insanı söven yaranır bunlara.karagul replikleri

Murat: Biz senle kardeş gibi büyüdük hep kardeş gibi yaşadık.

Kendal: Kendimi bildim bileli ben; oğlan, bir oğlan istedim. Sonra da kaderime küstüm… Benim olmayana sahip çıktım; ama o da bir lafıyla ödeşiverdi benle.

Ada: Baaaraaan
Serdar: Ada bir durur musun?
Ada: Hayır duramam, ben çok bile durdum çok geç kaldım.

2.58/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.