Kalbim Sende Kalmış-Selvi Atıcı

Kayıp Şehir Serisi Sona Eriyor.

Kayıp Şehir Serisinin yazarı, Wattpad‘in çok okunan yazarlarından Selvi Atıcı’nın Kayıp Şehir Serisinin son romanı Kalbim Sende Kalmış okurlarla buluştu.

Wattpad‘ın çok okunan roman yazarlarından Selvi Atıcı’nın Kayıp Şehir Serisi romanı Kalbim Sende Kalmış kitabı ile son buluyor.

Kayıp Şehir Serisi’nin sona ermesi hayranlarını üzecek.

Kayıp Şehir Serisi; Selvi Atıcı’nın güzel kurgusu ve anlatımı ile aşk romanları sevenlerin kesinlikle okuması gereken bir seri.

Wattpad aşk romanlarının çok okunan yazarlarından Selvi Atıcı’nın Kalbim Sende Kalmış romanı aşk romanlarını sevenlerin kaçırmaması gereken bir eser.

Romanları çok satan yazarlardan Selvi Atıcı’nın Kayıp Şehir Serisinin son kitabı olan Kalbim Sende Kalmış Nemesis Kitap etiketi ile okurlarla buluştu.

Nemesis Kitap tarafından yayımlanan Kayıp Şehir Serisi hayranlarının merakla beklediği Selvi Atıcı’nın Kayıp Şehir Serisinin son kitabı olan Kalbim Sende Kalmış 2016 yılının Ekim ayında çıktı.

Nemesis Kitap etiketi ile çıkan Selvi Atıcı’nın Kalbim Sende Kalmış romanının sayfa sayısı 432 sayfadan oluşmaktadır.

Selvi Atıcı’nın Kalbim Sende Kalmış kitabından alıntılar:

Aynı ateşte kaç kere yanabilirsin?

Birbirlerini çocukluklarından beri tanıyan iki gençtir Ali ve Arya. Babalarının sıkı dost olması, ikisinin de hayatını çözülemeyecek bir düğümle birbirine bağlamıştır. Önce zorunluluktan başlamıştır bu ilişki. Ali, kendisine emanet edilen baş belasıyla vakit geçirmekten pek memnun değildir. kalbim-sende-kalmis-selvi-atici-kitapArya da kendisine göz kulak olma işini fazlasıyla abartan bay ukalayla.

Sonra her şey değişir. Didişmeler arkadaşlığa, zorunluluklar vazgeçilmeze dönüşmüştür farkında olmadan. Birbirlerinin en yakın arkadaşı hatta sırdaşı olmuştur artık Ali ve Arya.

Zaman geçer, kendileri gibi duyguları da büyür. İmkânsızdır istenen ama vazgeçmek,  istenenden daha da imkânsızdır.

Evet, belki zordur onlar için… Ama aynı ritimle atıyorsa iki kalp,  belki de her şey mümkündür.

1.89/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.