Kadın Olmayı Hatırlamak-Bülent Gardiyanoğlu

Kadın Olmayı Hatırlamak Kitabının Yazarı Kimdir, Kadın Olmak Hakkında Kitaplar, Bülent Gardiyanoğlu’nun Kadın Olmayı Hatırlamak Kitabını Oku, Bülent Gardiyanoğlu’nun Kadın Olmayı Hatırlamak Kitabından Sözler, Bülent Gardiyanoğlu’nun Kadın Olmayı Hatırlamak Kitabının Konusu, Bülent Gardiyanoğlu’nun Kadın Hakkında Kitapları.

Bülent Gardiyanoğlu’nun Destek Yayınları tarafından yayımlanmış olan ‘Kadın’ Olmayı Hatırlamak adlı kitabından alıntılar:

ÖZ’ünüzü ve kim olduğunuzu hatırlama zamanı.

Kalbimin, ilişkimin, geçmişimin şifalanmasına niyet ediyorum.

Şu an yaşadığınız döngüden çıkabilmenin tek yolu geçmişte yaptığınız yargıları nötrlemek ve temizlemek.

Annem gibi olmayacağım ve babam gibi biriyle evlenmeyeceğim.

Erkekleri anlamak zor gibi görünse de aslında kolaydır.

Bazen öyle bir aşk yaşarsınız ki, sonrasında sadece kendinize duyduğunuz öfke kalır.

Bundan böyle, başkalarından duymak istediğiniz sözleri önce siz kendinize söyleyin.

Ne zaman ki bir kadın kendini erkek gibi hisseder, o zaman hayatın tüm yükü üzerine kalır.

Allah’ım, beni neden erkek yaratmadın? Erkek olsaydım, yapacağımı bilirdim! Gece gündüz çalışıyorum, para bana zor geliyor ve elimde durmadan hemen gidiyor! Erkeklerin işi gücü cinsellik; hiç mi düzgün adam kalmadı!

Aldatıldım! Terk edildim! Çaresizim! Mutlu değilim! Endişelerim her geçen gün artıyor! Huzurlu değilim! Hak ettiğim yerde değilim! Bedenimle barışık değilim!

Endişe etmekten, kontrolcü olmaktan, mükemmeliyetçilikten, kafaya takmaktan, dünyayı sırtımda taşımaktan, gözyaşlarımı içime atmaktan, gece başımı sevgi dolu bir omza dayamak yerine yastığa sıkıştırmaktan, insanlar ne der, diye düşünmekten, annemin babamın endişelerinden ve hayatıma karışmalarından, kendi yolumu bulamamaktan, kilo almaktan, erkekleri anlayamamaktan, hayatın zorluğundan ve en önemlisi de ‘kadın’ olmaktan yoruldum!” diyorsanız eğer, okuyacağınız kitabın hayatınızı değiştirmeye başlayacağına emin olabilirsiniz.kadin olmayi hatirlamak

Yıllardır kendini erteliyorsun! Şimdi kendin için bir adım at ve bu kitabı eline al! Hisset… İçinde sen varsın…  Artık sabah olmak üzere… Gün doğuyor… Tam kalbine…  Adım at ve bu sefer kendin için olsun!

Okuyacağınız bu kitap, bir kadının hayatını dengeye alabilmesine, kendini yeniden programlayabilmesine ve Allah’ın onu yarattığı gerçek dişi enerjisiyle var olabilmesine yardımcı olmak için yazılmıştır.

Tüm kadınlara şifa olması niyetiyle.

4.24/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.