Justin Timberlake Sözleri

Justin Timberlake’in İstanbul Hakkındaki Sözleri, Justin Timberlake’in Türkiye İle İlgili Sözleri, Justin Timberlake’in Müzik Sözleri, Justin Timberlake’in Seslendirme Yaptığı Animasyonlar, Justin Timberlake’in Oynadığı Filmler, Justin Timberlake’in Röportajları, Justin Timberlake’in Soma Faciası İle İlgili Sözleri, Justin Timberlake’in Özlü Sözleri.

Bu yazımızda Justin Timberlake’in sözlerini paylaşacağız. Ama öncesinde kısaca Justin Timberlake’i tanıyalım.

Justin Timberlake 31 Ocak 1981 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. Justin Timberlake daha küçük yaşta şöhret merdivenlerini tırmanmaya başlamış ve Justin Timberlake çocukken Star Search ve The All-New Mickey Mouse Club adlı televizyon programlarına katılmıştır.

Justin Timberlake tüm zamanların en çok satan erkek müzik gruplarından biri olacak olan ‘N Sync’nin iki solistinden biri ve en genç üyesi olarak ünlendi.

Justin Timberlake 26 Mayıs 2014 yılında İstanbul’da konser de vermiştir.

Ayı Yogi ve Şrek 3 animasyon filmlerinde seslendirme de yapmıştır. Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake ayrıca sinema filmlerinde de oynamıştır.

Justin Timberlake’in rol aldığı filmler; Longshot, Kim Kimin Yerinde, Edison, Rehine, Kara Yılan İnliyor, Kıyamet Öyküleri, The Love Guru, Açık Yol, Sosyal Ağ, Kötü Öğretmen, Arkadaştan Öte, Zamana Karşı, Hayatımın Atışı, Büyük Kumar, Sen Şarkılarını

Tam adı Justin Randall Timberlake olan Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Justin Timberlake’in sözleri:

Zaman geçtikçe insanlar benim ben olduğumu görecekler.Justin Timberlake sozleri

Sıradaki şarkıyı Soma’da canını kaybeden insanlara adıyoruz. Hepiniz bir ışık da onlar için yakın. 2014 İstanbul Konserinde.

İstanbul, bu gece çok güzel gözüküyorsun, bu gece bu arada olmaktan çok mutluyum, harika gözüküyorsunuz. 2014 İstanbul Konserinde.

Sizi çok seviyorum, sizi hiç unutmayacağım. 2014 İstanbul Konserinde.

2.54/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.