Justin Bieber Yolun Başı-Justin Bieber

Justin Bieber’ın Just Getting Started Justin Bieber Yolun Başı Kitabını Oku, Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı Kitabının Konusu, Justin Bieber’ın Kitapları, Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı Kitabından Sözler, Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı Kitabı Hakkında, Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı Kitabının Konusu, Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı Kitabının İle İlgili Tanıtım Yazısı.

Daha önceki yazılarımızda Justin Bieber Kimdir, Justin Bieber’ın Sözleri, Justin Bieber’ın İle İlgili Kitaplar adlı yazılarımızı paylaşmıştık.

Bu yazımızda Justin Bieber’ın kaleme aldığı diğer bir kitap olan Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı kitabı hakkında bilgi vereceğiz.

Justin Bieber’ın orijinal adı Just Getting Started olan Justin Bieber Yolun Başı kitabı Türkiye’de Pegasus Yayınları imzası ile çıktı.

Türkiye’de Pegasus Yayınları’ndan çıkan Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı kitabının Türkçe çevirisini Sevinç Seyla Tezcan yapmıştır.

Sevinç Seyla Tezcan’ın Türkçe çevirisin yaptığı Justin Bieber’ın hayatı, albümleri ile ilgili bilgi veren Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı kitabı 240 sayfadır.

Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı kitabı ile ilgili olarak söylediği ‘’ İnsanların kendilerine ve yapabileceklerine inanması sayesinde her şeyin mümkün olabileceğini göstermek için öykümü başkalarıyla da paylaşmak istiyorum.’’ Sözü de çok güzel.

Justin Bieber’ın Justin Bieber Yolun Başı kitabından alıntılar:

İnsanların kendilerine ve yapabileceklerine inanması sayesinde her şeyin mümkün olabileceğini göstermek için öykümü başkalarıyla da paylaşmak istiyorum. Justin Bieber

Son yıllarda Tel Aviv’den Tokyo’ya kadar tüm dünyayı dolaştım. Harika bir deneyimdi ve çok kısa bir süre önce Stratford’un sokaklarında şarkı söylediğime inanmak da zor. Her şeyin mümkün olduğunu, herkesin rüyalarına kavuşabileceğini ve her günün bir lütuf olduğunu söyleyebilirim. Artık gittiğim her yerde çok büyük bir sevgiyle karşılaşıyorum. Bu sizin sayenizde gerçekleşti ve ben de bu yüzden kitabımı benimle şarkı söyleyen herkese adıyorum. Sahnede gösteri yapmanın adrenalin yüklü saniyelerinden sessiz sakin anları arkadaşlarım ve ailemle geçirmeme kadar tüm kişisel deneyimlerimi ve sahne arkasına dair bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum. Yorucu olduğu kadar heyecan verici ve muhteşem bir yolculuk bu. Bunca şeyin gerçekleştiğini düşünmek bile şaşırtıcı ama ben aslında henüz başlıyorum. Bu daha yolun başı.

Dünya çapında 15 milyondan fazla albümü satılan Justin Bieber popüler kültürü ve sosyal medyayı iki senedir etkisi altına aldı. Yaklaşık 43 milyon Facebook fanı ve 21 milyon Twitter takipçisi olmasının yanı sıra YouTube’daki videoları 2.7 milyardan fazla seyredildi ve tüm zamanların en popüler YouTube sanatçısı haline geldi.

Stratford, Ontario’da doğan Justin müzik piyasasına, müzik menajeri Scooter Braun’un onu YouTube’daki videolarıyla keşfetmesinden sonra girdi. Usher’la güçlerini birleştirmelerinin ardından on üç yaşındaki Justin, Island Def Jam Music Group ile bir plak anlaşması imzaladı.

Justin‘in son çıkardığı bir numaralı albüm Believe Haziran 2012’de piyasaya sürüldü. Justin Bieber Yolun BasiBir önceki albümü Noel temalı Under the Mistletoe, Justin‘i Billboard tarihinde listelere bir numaradan giren bir Noel albümüne sahip en genç sanatçı yapmış, ayrıca Justin 18. yaş gününden önce listelere üç tane bir numaraya ulaşan albüm sokan ilk solo sanatçı olmuştu. Justin‘in ilk albümü olan My World 2.0 da listelerde bir numaraya yükselmişti. 700 milyondan fazla hitiyle YouTube’da en çok izlenen video rekorunu hâlâ elinde tutmakta olan Baby isimli single bu albümdedir. ABD tarihinde en çok gişe hasılatı yapan konser filminin soundtrack’i olan Never Say Never: The Remixes albümü de 2011 yılında listeye 1 numaradan girmiştir.

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.