John Wick Replikleri

Aksiyon, Suç, Gerilim Türündeki John Wick Filminin Konusu, Replikleri, Film Hakkında Bilgiler.

2014 yapımı John Wick adlı film gösterime girer girmez büyük bir ilgi gördü. John Wick filminin devam filmi olan özgün İngilizce adı John Wick: Chapter 2 olan John Wick 2 filmi 2017 yılında vizyona girdi.

John Wick 2 filmi de serisinin birinci filmi John Wick filmi gibi büyük bir ilgi gördü. Özellikle IMDB puanı 8,1 olan John Wick 2 filmi izleyiciler tarafından büyük bir beğeni toplamıştır.

John Wick Filminin Yönetmeni Kimdir?

John Wick filminin yönetmenliğini Chad Stahelski ve David Leitch yapmıştır.

John Wick Filminin Senaryosu Kime Aittir, Senaristi Kimdir?

John Wick filminin senaryosu Derek Kolstad’a aittir.

John Wick Filminin Vizyon Tarihi Ne Zamandır?

John Wick filmi 28 Kasım 2014 tarihinde vizyona girmiştir.

John Wick Filmi Kaç Saattir?

John Wick filminin süresi 1 saat 41 dakikadır.

John Wick Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

John Wick filminin oyuncu kadrosunda; Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen, Willem Dafoe, Dean Winters, Adrianne Palicki, Omer Barnea, Toby Leonard Moore, Daniel Bernhardt, Bridget Moynahan, John Leguizamo, Ian McShane, Bridget Regan, Lance Reddick, Keith Jardine rol almıştır.

John Wick Filminin Karakterleri Kimlerdir, Kim Kimi Oynuyor?

John Wick filminde; John Wick karakterini Keanu Reeves, Viggo Tarasov karakterini Michael Nyqvist, Viggo Tarasov’un oğlu Iosef Tarasov karakterini Alfie Allen, Marcus karakterini Willem Dafoe, Avi karakterini Dean Winters, Perkins karakterini Adrianne Palicki, Gregori karakterini Omer Barnea, Victor karakterini Toby Leonard Moore, Kirill karakterini Daniel Bernhardt, Helen karakterini Bridget Moynahan, Aurelio karakterini John Leguizamo, Winston karakterini Ian McShane, Addy karakterini Bridget Regan, Charon karakterini Lance Reddick, Kuzma karakterini Keith Jardine canlandırmıştır.

John Wick Filminin Konusu Nedir?

John Wick karısını kaybettikten sonra tek başına kalmıştır. Sakin bir hayat süren John Wick karısından hediye kalan köpeğine çok değer vermektedir. Bir gün mafya lideri Viggo Tarasov’un oğlu Iosef Tarasov ve arkadaşları John Wick’in evine girer ve John Wick’in çok sevdiğini köpeğini öldürürler. Hayatta kaybedecek hiçbir şeyi olmayan John Wick için artık intikam alma zamanıdır. John Wick’in tek istediği intikam almaktır.

John Wick Kimdir?

John Wick eski bir tetikçidir. John Wick sevdiği kadın ile tanıştıktan sonra kirli işleri bırakır. Emekliye ayrılmış olan John Wick mafya dünyasında nam salmış ünlü bir tetikçidir. Emekliye ayrıldıktan sonra John Wick, karısı ile birlikte mutlu bir hayat yaşamaktadır. Fakat John Wick’in bu mutluluğu fazla sürmez karısı ölür. Eski bir kiralık katil olan John Wick karısı ölümü üzerine büyük bir boşluğa düşmüştür.

John Wick karakterini dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves canlandırmıştır. Keanu Reeves’in canlandırdığı John Wick karakteri sinemaseverler tarafından büyük bir ilgi görmüştür.

John Wick filminden replikler:

Her şeyimi kaybettim. O köpek karımdan son hediyeydi.

Bir kez bu işten sıyrıldın. Bir kez elini verirsen, kolunu kaptırırsın.

Bu hayatın mantıklı bir tarafı yok. Sadece diğerlerinin arasına serpilmiş böyle günler var.

Bilirsin insanlar değişmez. Değişen zamandır.

O hiç dediğin adam John Wick.

3.79/5 (28)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.