Jehan Barbur Sözleri

Jehan Barbur’un En Güzel Sözleri, Jehan Barbur’un Şarkı Sözleri, Jehan Barbur’un Müzik Sözleri, Jehan Barbur’un Özlü Sözleri, Jehan Barbur’un Anlamlı Sözleri, Jehan Barbur’un Resimleri, Jehan Barbur’un Konservatuar Hakkındaki Sözleri, Jehan Barbur’un Albüm Sözleri.

Şarkıcı, söz yazarı ve yazar Jehan Barbur’un sözleri:

Büyükbabam, kuvvetli bir figürdü benim için.

Ben çok net bir insanım.

Ben asla bunu yapmam dediğim her şeyi yaptım şimdiye kadar.

Ben çok sakin görünen ama sükûnetle hiç alakası olmayan, yazdığı hiç bir şeyle, yaşadığı şekil anlamında hiç bir ilinti kurulamayacak örneklerden biriyim. Zaten yaşabilsem niye yazıyım ki! Olmak istediğim, onu yakalayamadığım, ona hasret duyduğum için yazıyorum. Zaten olsam niye yazıyım! Hayalini kuruyorum yazıyorum.

Gerçek biraz canımı acıtıyor.

Bana hareket etme gücü veren şey ölümlü olduğumu hatırlamak. Çünkü onu hatırlayınca hayal kurmaya başlıyorum. Bana bahşedilen o hayat ne kadar uzun, ne kadar kısa bilemediğim için her gün yarın ne yapmak istiyorum bunun hayalini kurup orada yaşayıp, onu kendime gerçek kılmaya gayret ediyorum.Jehan Barbur Sozleri

Amerikan Kültürü okumak gibi hayalim yoktu. Babam konservatuar taraftarı bir adam değildi. Nereden burs alabilirim gibi bir kaygıyla girdim sınava ve Bilkent’i kazandım. Çok güzel dört senem geçti.

Bir o kadar daha şarkı vardı. Ama bir albüm bütünlüğü taşıyacak şarkıları içlerinden seçtim… Uyan albümü hakkında.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.