Jaane Tu… Ya Jaane Na Replikleri

Imran Khan ve Genelia D’Souza’nın Başrollerinde Oynadığı Komedi, Romantik Hint Filmi; Jaane Tu… Ya Jaane Na

Bollywood filmi olan Jaane Tu… Ya Jaane Na filmi komedi, aşk, romantik bir filmdir.

Aşkın, arkadaşlığın, sevginin önemini anlatan bu güzel eğlenceli Hint filmi Jaane Tu… Ya Jaane filminde Bollywood’un dünyaca ünlü oyuncularından Aamir Khan‘ın yeğeni olan Imran Khan rol almıştır.

Imran Khan’ın komedi, aşk filmlerini sevenler bu güzel Bollywood filmini kesinlikle izlemeli. Sadece Imran Khan hayranlarının değil, komedi, aşk Hint filmlerini sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film.

Jaane Tu… Ya Jaane Na filmini izlerken aşkı, dostluğu, arkadaşlığı, sevgiyi izleyiciye anlatıyor. Bazen aşk yanı başımızda olur ama biz onu çok geç fark ederiz. İşte bu Jaane Tu… Ya Jaane Na filmini özetleyen bir cümle.

Jaane Tu… Ya Jaane Na Filminin Yönetmeni Kimdir?

Jaane Tu… Ya Jaane Na filminin yönetmenliğini Abbas Tyrewala üstlenmiştir.

Jaane Tu… Ya Jaane Na Filminin Senaryosu Kime Aittir, Senaristi Kimdir?

Jaane Tu… Ya Jaane Na filminin senaristliğini filmin yönetmeni olan Abbas Tyrewala yapmıştır.

Jaane Tu… Ya Jaane Na Filminin Vizyon Tarihi Ne Zamandır?

Jaane Tu… Ya Jaane Na filmi 2008 yılında vizyona girmiştir.

Jaane Tu… Ya Jaane Na Filmi Kaç Saattir?

Jaane Tu… Ya Jaane Na filmi 2 saat 35 dakikadır.

Jaane Tu… Ya Jaane Na Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Jaane Tu… Ya Jaane Na filminin oyuncu kadrosunda; Imran Khan, Genelia D’Souza, Manjari Phadnis, Ayaz Khan, Karan Makhija, Sugandha Garg, Nirav Mehta, Alishka Varde, Renuka Kunzru, Prateik, Anuradha Patel, Jayant Kripalani, Ratna Pathak, Padam Bhola, Shakun Batra oynamıştır.

Jaane Tu… Ya Jaane Na Filminin Karakterleri Kimlerdir, Kim Kimi Oynuyor?

Jaane Tu… Ya Jaane Na filminde; Jai Singh Rathore karakterini Imran Khan, Aditi karakterini Genelia D’Souza, Meghna karakterini Manjari Phadnis, Sushant Modi karakterini Ayaz Khan, Rotlu karakterini Karan Makhija, Shaleen karakterini Sugandha Garg, Jiggy karakterini Nirav Mehta, Bombs karakterini Alishka Varde, Mala karakterini Renuka Kunzru, Amit karakterini Prateik, Pumpkin karakterini Anuradha Patel, Peachy karakterini Jayant Kripalani, Savitri karakterini Ratna Pathak, Vivek karakterini Padam Bhola, Nilesh karakterini Shakun Batra canlandırmıştır.

Jaane Tu… Ya Jaane Na Filminin Konusu Nedir?

Jai, Aditi, Rotlu, Bombs, Shaleen, Jiggy çok samimi arkadaşlardır. Hikayemiz havaalanında başlar. Rotlu, Bombs, Shaleen, Jiggy ve Mala havaalanında birilerini beklemektedir. Uçağın gelmesine daha vardır. Bu arada zaman geçsin arkadaşlar kendi arkadaş gruplarından anlatmaya başlarla. Özellikle Jai ve Aditi hakkında. Bu 6 samimi arkadaşlardan Jai ve Aditi arkadaş grubunda en iyi anlaşan arkadaşlardır. Jai yetimdir ve annesi ile birlikte yaşamaktadır. Jai’ni çok zengin bir ailenin çocuğu değildir. Aditi ise çok zengin bir ailenin kızıdır. İki arkadaşta hayat dolu, neşeli, eğlenceli gençlerdir. Öyle iyi anlaşırlar ki diğer arkadaşları olsun, aileleri olsun Jai ve Aditi’yi birbirlerine aşık sanırlar. Lise bitmiştir. Jai ve Aditi lisenin bitmesi ile yeni bir hayata hazırlanmakta üzeredirler. Jai ve Aditi bu düşünceleri öğrenince ailelerin ve diğer arkadaşlarına birbirlerine aşık olmadıklarını söylerler. Jai ve Aditi bir anlaşma yaparlar. Jai, Aditi’ye bir erkek arkadaşı bulacak. Aditi’de Jai’ye bir kız arkadaşı bulacaktır. Jai arkadaşları ile gittiği bir gün barda kızın biri ile tanışır ve kıza aşık olur. İlk başlarda Aditi bu duruma sevinir. Sonraları ise artık Jai’nin eskisi kadar kendisi ile ilgilenmemesi, yavaş yavaş kendisinden kopması sonrasında anlar ki aslında Aditi, Jai’ye aşıktır. Fakat şimdi Jai’nin bir kız arkadaşı vardır.

Jaane Tu… Ya Jaane Na filminden replikler:

Hikaye bir rüya ile başlar.

Havaalanlarından nefret ediyorum.

Ben havaalanlarını severim. İnsanları uzun zaman sonra birbirleri ile buluşurlar. Her buluşmanın da ayrı bir hikayesi vardır.

Her zaman şirin ve kibarsın kendinden sıkılmıyor musun?

Her şeyi birlikte yapardık çünkü birlikte olmayı severdik. Bu görev ya da zorunluluk değildi. Lütfen özür dileyerek bana hakaret etme.

Jai’yi sevdiğinin farkında değil misin? Sadece onunla mutlu olabilirsin.

3.97/5 (32)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.