İyi ki Varsın-Sibel Üresin

İyi ki Varsın Kitap Sözleri, İyi ki Varsın Kitabının Yazarı Kimdir, Sibel Üresin’in İyi ki Varsın Kitabından Sözler, Sibel Üresin’in İyi ki Varsın Kitabını Oku, Sibel Üresin’in İyi ki Varsın Kitabının Konusu, Sibel Üresin’in İyi ki Varsın Kitap Yorumları, Sibel Üresin’in İyi ki Varsın Kitabının Özeti, Sibel Üresin’in İyi ki Varsın Kitabı Hakkında.

Sibel Üresin’in Destek Yayınları tarafından yayımlanan 240 sayfa olan, mutluluk hakkındaki yanılgılarımızı ortaya koyup, gerçek mutluluğun ne olduğunu, gerçek mutluluğa giden yolu anlattığı ve aile kavramı üzerine kapsamlı bir harita çıkardığı ‘’ İyi ki Varsın ‘’ adlı kitabından alıntılar:

İyi ki varsın! Evet hem ben hem de hayatımızdakiler… İyi ki varız… Değerli yazar arkadaşım Sibel Üresin’in kaleme aldığı bu eser, insan olmanın değerini, mutlu olmanın yolları ve aile bilinci gibi birçok konuda rehber niteliği taşımaktadır. Özellikle, günümüzde daha da önem kazanan maneviyatın mutluluğumuz üzerindeki etkisini günlük bir dille keyifle ifade etmiştir. Evet, iyi ki varım. İyi varsın. İyi varız. Serhat Yabancı ( Psikolog )

Mutluluk, mal ve mülk ile satın alınacak bir nesne, kitap satırlarında aranan bir bilgi, çantada taşınabilen bir eşya, elde edilebilen bir madde, ölçülen ve fiyat biçilen bir meta, koklanan bir gül değildir.’’ Ne güzel anlatmış sevgili Sibel Üresin… Yeni kitabı İyi ki Varsın ile Sibel Üresin yine çok konuşulacak. Tayyar Işıksaçan ( Gazeteci )

İnsanlık tarihi kadar eskidir ‘’aşk’’. Sibel Üresin, yaşamın labirentinden bizleri büyük bir ustalıkla sevginin ışığına çıkarırken sevdiklerimize coşkuyla “İyi ki Varsın” dedirtiyor bu kitabında. Nejat Erdim ( Yazar )

Mutluluğun şifresi nedir? Nerede ve nasıl aranmalıdır? İşte bu soruların cevabının, manevi dünyamız ve hayatımızda yer alan ve ‘’İyi ki Varsın’’ diyebileceğimiz insanlar olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatan Sibel Üresin’in bu kitabı, hayata ve insanlara bakış açımıza farkındalık kazandıracak rehber niteliğinde keyifli bir eser olmuş. Yaşar Okuyan ( 2. Dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı )

Sevgili Sibel, Ben seni sevdim… Herkesin, kendine göre doğru, ama haklı olmadığı… Anladığı, anlattığı düşünceleri ve hayata dair algıları olabilir… Dediğim gibi, ben seni seviyorum, güzel yüzlü kadın… İyi ki varsın! Funda Özkalyoncu ( Radyo ve TV Programcısı )

Geceyle gündüz, birbirine demiş ki: iyi ki varsın.iyiki varsin sibel uresin
Yazla kış, birbirine demiş ki: iyi ki varsın.
Kadınla erkek, birbirine demiş ki: iyi ki varsın.
Sıcakla soğuk, birbirine demiş ki: iyi ki varsın.
Siyahla beyaz birbirine demiş ki: iyi ki varsın.
Mutlulukla acı, birbirine demiş ki: iyi ki varsın.
SANA BENZEMEYENE DE Kİ: İYİ Kİ VARSIN. Cem Özer ( Sanatçı )

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.