İyi Ki Battım Kitabının Tüm Geliri Eğitime

Hikmet Eraslan’ın İyi Ki Battım Kitabının Tüm Gelirleri Eğitime Bağışlanacak.

Hikmet Eraslan’ın kaleme aldığı İyi Ki Battım kitabının bütün gelirleri eğitime muhtaç çocuklara verilmek için Doğu Beyazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na  bağışlanacaktır.

Genç girişimcilerin iş hayatlarına kaynak olacak bir kitap ortaya çıkardığını ifade eden Hikmet Eraslan, ”İyi Ki Battım” adlı kitabı ile iş hayatındaki tecrübelerini anlattı.

Hikmet Eraslan İyi Ki Battım Kitabı İle İlgili Olarak Görüşleri:

Hikmet Eraslan kitabı ile ilgili olarak ‘’Kitabımın başlığında da belirttiğim gibi iş hayatındaki başarısızlıklarımdan ders alarak bugünlere geldim. Daimi başarı için başarısızlığın şart olduğunu yaşanmışlıklarla anlatıyorum. Ders alınan bir başarısızlık aslında büyük bir kazançtır. Hayatımın önemli kesitlerinin yer aldığı kitapta, iyilikten ve insanlara yarar sağlayacak bir birey olmaktan yana olan hayat felsefemi, iş hayatımdaki adımları ve bugün geldiğim noktayı detaylarıyla paylaşıyorum.’’ Dedi.

Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ‘’İyi Ki Battım’’ adlı kitabında renkli ve ilginç yaşam öyküsü ile bir dönem yaşadığı başarısızlıklara geniş yer verdi.

iyi Ki Battim kitap gelirleriHikmet Eraslan, kitaptan elde edilecek tüm gelirin eğitime muhtaç çocuklara verilmek üzere Doğu Beyazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bağışlanacağını da belirtti.

www.kitapsozler.com sitesi olarak; Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’ın eğitime katkı sağlamak amacıyla yazdığı ve İyi Ki Battım kitabından elde edilen tüm gelirlerinin Doğu Beyazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bağışlanması yönündeki girişiminden dolayı teşekkür ediyoruz.

3.85/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.