İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul-Tuğba Sayın

Wattpad Yazarlarından Tuğba Sayın’ın İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul Romanı Kitap Halinde Kitapseverlerle Buluştu.

Wattpad‘ta çok okunan ve beğenilen hikayelerden olan Tuğba Sayın’ın İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul hikayesi kitap olarak yayımlandı.

Tuğba Sayın’ın İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul hikayesi Wattpad‘de 13 milyondan fazla okunmuştur.

Wattpad hikayelerinden İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul adlı hikaye Fenomen Kitaplar etiketi ile raflarda yerini aldı.

Aşkın, gençliğin, dostluğun anlatıldığı akıcı bir dille yazılmış Tuğba Sayın’ın İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul kitabını okurken sıkılmayacağınız türden bir kitap.

Klasik aşk romanlarının dışında olan Tuğba Sayın’ın İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul kitabında gerçek aşk, dostluk gibi konular ele alınarak hikaye anlatılmıştır.

Fenomen Kitaplar tarafından 2015 yılında yayımlanan Tuğba Sayın’ın İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul kitabı 478 sayfadan oluşmaktadır.

İstanbul… Aşkın, ayrılığın, acının ve kavuşmanın hikâyesinin yaşandığı şehir… Liseli bir genç kız olan Mina’nın Bursa’dan İstanbul’a yaptığı bir yolculukla başlıyor her şey. Kaderin cilveleri ve türlü tesadüflerle örülü, yüreğinizi ısıtacak bir gençlik hikâyesi. Tutkulu, dinamik ve heyecanlı… Gençliğin coşkusu ve kırılganlığı bu kitapta saklı.

Mina’yı zorlu bir duygusal sınav beklemektedir. Bir tarafta arkadaş gibi sevilen bir erkek, diğer tarafta duygularına karşılık verip vermeyeceği belli olmayan diğer bir erkek.

Hangi erkek aşk duygularıyla Mina’nın yüreğini sarsacaktır?

Tuğba Sayın’ın İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul kitabından alıntılar:

Zaten sıkış tepiş olan metrobüste daha ne kadar ilerleyebilirdik bilmiyorum. Kafamı çevirebileceğim alanın bile olmaması ayrı bir durum, ablamın benden birkaç insan ötede olması ayrı… Ha bir de sırtımdaki eşek ölüsü ağırlığını andıran çanta var.

Tamam, sıradaki durakta ineceğiz çünkü ablam galiba yaptığı kaş göz hareketleri ile bunu kastediyor. Bir an telaşa kapıldım, kendimce arka kapıya ulaşmak için kaç insanı itip kakmam gerekir diye hesap ediyordum.

Ve sonunda metrobüs durdu. Ablam uzaktan çabuk ol işareti yaptı ve arka kapıya yöneldi. Tam aceleci bir şekilde adımımı atmaya çalışıyordum ki birden telaşa kapıldım. Hemen daha hızlı bir şekilde kendimi ileri doğru atmaya çalıştım ama imkansızdı. Çantam! Çantam sıkışmıştı. Tabi o anda elim ayağım birbirine dolaştı. Bir yandan çantamı çekmeye çalışıp bir yandan ablama bakındım. Kapının oradaydı! İşte iniyordu. Son bir hırsla çantamı çekmeye başladım…

Albümü aldı ve gülümsedi. Belki de Berke’yi hep bu gülümsemesiyle hatırlayacaktım.

Bazen hayatın sıradanlığından sıkıldığımız olur, boğucu gerçekliğinden. O zaman yapmamız gereken pencereden dışarı bakmaktır aslında… Göreceğimiz manzara kendi hayatımızdan farklı değildir. istanbul-bir-ask-sehri-istanbul-tugba-sayinÇünkü tek biz değilizdir mutsuz olan. Dışarıdaki insanlar da bizim kadar umutsuz…

Alışveriş merkezine girdik. Birkaç mağazaya girip gezdik. Neredeyse her yer %50 indirime girmiş. Derken ablamın okuldan arkadaşları ile karşılaştık birkaç kız ve erkekten bahsediyorum. Hepsi çok havalı duruyordu. Ne yazık ki bizi de aralarına kattılar. Kendimi ezik gibi hissetmekten alıkoyamıyordum. Çünkü bir ben liseliydim.

”Ne?” dedim. Anlaşılan kelime dağarcığım sadece iki harflilere gerilemişti.

3.05/5 (21)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.