Ip Man 2008 Replikleri-Yip Man 2008 Replikleri

Bruce Lee’nin Hocasının Hayatını Anlatan Film, Ip Man 2008 – Yip Man 2008 Filminin Konusu Nedir, Ip Man 2008 – Yip Man 2008 Filminin Oyuncuları Kimlerdir, Ip Man 2008 Filminin Replikleri, Donnie Yen’in Filmleri, Donnie Yen’in Sözleri, Donnie Yen’in Replikleri, Donnie Yen’in Dövüş Filmleri, General Sanpo’nun Replikleri, Yip Man 2008 Filminin Replikleri.

Bruce Lee’nin hocası olan Yip Man, Wing-Chun dövüş sanatını açık bir şekilde dış dünyaya öğreten ilk Kung-Fu ustasıdır. Yip Man’ın hayatını anlatan Yip Man ya da Ip Man olarak adlandırılan filmde Yip Man’i dünyaca ünlü aktör Donnie Yen canlandırmıştır. Uzak doğu dövüş sanatlarını sevenler için kaçırılmaması gereken bir film. Zaten filmin Imdb puanı 8,1 olması da filmin ne kadar kaliteli ve iyi olduğunu kanıtlamaktadır.

Ip Man 2008 – Yip Man 2008 Filminin devam filmi olarak 2010 yılında Ip Man 2Yip Man 2 Filmi çekilmiştir.

Ip Man 2008 – Yip Man 2008 Filminin Oyuncuları: Donnie Yen, Simon Yam, Ka Tung Lam, Siu-Wong Fan, Lynn Hung, Hiroyuki Ikeuchi

Ip Man 2008 – Yip Man 2008 Filminin Konusu: Bruce Lee’nin Sifu’su ( ustası ) Ip Man’in ( Yip Man ) biyografisi Ip Man – The Movie Kung Fu kökenli savunma tekniği Wing Chun’un 200 yıllık tarihine ışık tutuyor. Yim Wing Chun tarafından ortaya çıkarılan savunma teknikleri bütünü Wing Chun savunma sporlarının aksine gösteri amaçlı yapılan, müsabakaları düzenlenen bir spor değil. Rakibe hiç darbe şansı vermeden rakibi bertaraf etme amaçlı Wing Chun’un bu filmde seyirciye eşsiz bir seyir zevki yaşatması bekleniyor.

Ip Man 2008 – Yip Man 2008 Filminin Replikleri:

Ip Man: Onlara öğretmem. Dövüştüğümü görmek istiyorsan benimle dövüşmelisin.

General Sanpo ( Miura ): Adın ne?ip man 2008 film replikleri
Ip Man: Ben sadece bir Çinliyim.

Ip Man: Buraya pirinç için gelmedim.

Bugün, kimin daha iyi olduğunu göstermek için burada değilim. İnsanların farklı statüleri olsa da inanıyorum ki, bir insanın varlığı bir diğerinden daha değerli değildir. Umarım birbirimize saygı duymaya başlayabiliriz.

3.77/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.