İncir Reçeli 2 Replikleri

İncir Reçeli 2 Filmi Resimli Replikleri, İncir Reçeli 2 Filmi Metin Gizem Replikleri, İncir Reçeli 2 Filmi Resimli Sözleri, İncir Reçeli 2 Filmi Oyuncuları, İncir Reçeli 2 Filmi Konusu, İncir Reçeli Filminin Devamı, İncir Reçeli 2 Halil Sezai Paracıkoğlu Replikleri, İncir Reçeli 2 Halil Sezai Paracıkoğlu Sözleri, İncir Reçeli Halil Sezai Sözleri Replikleri, İncir Reçeli Filminin İkincisi, İncir Reçeli 2 Filmi En Güzel Aşk Sözleri, İncir Reçeli 2 Filmi En Güzel Aşk Replikleri.

2010 yılında vizyona giren ”İncir Reçeli” adlı filmin devamı filmi olan ve 17 Ekim 2014 tarihinde vizyona giren ”İncir Reçeli 2” adlı filmin ilk filminde olduğu gibi yine yönetmenliğini Aytaç Ağırlar yapmıştır.

İncir Reçeli 2 Filminin Oyuncu Kadrosunda; Halil Sezai Paracıkoğlu, Sinan Çalışkanoğlu, Şafak Pekdemir, Ahmet Uz ve Selim Akgül gibi oyuncular yer almaktadır.

İncir Reçeli 2 filminde Metin karakterini Halil Sezai Paracıkoğlu, Gizem karakterini ise Şafak Pekdemir ve Erol karakterini Sinan Çalışkanoğlu canlandırmaktadır.

İncir Reçeli 2 Filminin Konusu; Metin, sevdiği kadını, Duygu’yu kaybettikten sonra uzun süreli bir yas dönemine girer. İncir Reçeli filmini çekmiştir ama hayata karşı hiçbir arzusu kalmamıştır. Barda akşamları programa çıkan ve kendi şarkılarını söyleyen Metin’in yolu beklenmedik bir anda Gizem’le kesişir. Çaldığı barda barmen olarak işe başlayan Gizem, Metin’in duvarlarını aşabilecek midir? İkisi de geçmişinde benzer şeyler yaşamış bu iki insan arasında yeni bir hikâye mümkün müdür?

İncir Reçeli 2 Filminin Replikleri:

Gizem: Sen güzel olan her şeyden kaçıyorsun. Kendine acıyarak yaşıyorsun. Sana bir sır vereyim mi adam ölüler aldatılmaz.

Hayatta en pahalı şey aldığımız nefes!

Bize çizdikleri sınırların içinde yaşadık sevgili… Dokunarak sevmeyi öğrettiler bize.

Biri olmak lazım en azından ”biri” için.

Acıyı alıyor. Bir nevi anestezi.

Her şey çok güzel olacak demiştin, önünde uzun bir yol var demiştin. Bırak yol almayı, sağ ayağımın sol ayağıma güveni kalmadı be aşkım çakılı kaldım hayatın ortasında.

En çok arkadaşlar acıtır… Daha fazla kanamasın diye ellerini yaraya her bastıklarında, acıtırlar.

Herkesin bir hikâyesi vardır. Kimi kâğıda kazır hikâyesini, kimi etine. Kâğıt yanınca, et gömülünce biter hikâye. Ve her hikâyeyi dinleyen en az bir kişi vardır.

Bir şeyi merak ediyorum. Size de oldu mu hiç? Sofraya iki tabak çıkarıp tek başına yemek yediğiniz, sonra bulaşığın kısa sürdüğüne üzüldüğünüz; çamaşır makinesi dolsun diye çok hafta beklediğiniz, bana çok oldu. Size de oldu mu hiç? Sabah cezveye iki yumurta atıp ikisini de yemek zorunda kaldığınız, önce zil çalıp sonra soğuk anahtarla eve girdiğiniz, her b.ka göğüs gerseniz de sırtınızın kirli kaldığını hissettiğiniz, bana çok oldu. Size de oldu mu hiç? Ölüm haberini aylardır kullanmadığı çorabından aldınız mı, bir kavanoz incir reçeli miras kaldı mı size? Bana kaldı ve hiç bir tat da acıtmadı genzimi bu kadar. Siz en sevdiğiniz şarkıdan atladınız mı hiç? Ben atladım. Yere düşmesi bir ömür sürüyor.incir receli 2 resimli replikler

Gizem: En son ne zaman bir kadının gülüşünden uzanıp yüreğine dokundun?

Gizem: Peki sen kimsin?
Metin: Uzun zamandır kimse.

Metin: Neye içiyoruz?
Gizem: Aramızdaki en kıdemli darbelere.

3.83/5 (23)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.